آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت روشن

68 995 910 - 021
لوگو طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
ساخت سایت وکالت

تجربه لینک اول گوگل با عبارت وکیل دادگستری

اگر سایتی داشتیم که با عبارتوکیل دادگستریدر لینک اول گوگل بود.

ساخت سایت وکالت

با توجه به آمار سایت گوگل که مردم تمام جستجوهای مرتبط با امور حقوقی خود را درآن انجام میدهند، عبارتوکیل دادگستریدرماه ۱۰ هزار بار جستجو میشود.

البته همانطور که در تصویر میبینید عبارت وکیل دادگستری 204 مشتق دارد که اگ در عبارت “وکیل دادگستری” لینک اول باشید قطعا در مشتقات آن نیز رتبه خواهید گرفت و بیش از 50 هزار بازدید ماهیانه دریافت خواهید کرد.

اگر سایت شما تنها در همین یک عبارت در لینک اول گوگل باشد یعنی روزانه 333 نفر از سایت شما دیدن میکنند که با توجه به تحقیقات انجام شده، نتیجه این تعداد بازدید ایجاد حداقل 150 تماس در روز می باشد.

اینکه چند پرونده از این تعداد تماس به موسسه حقوقی شما سپرده میشود بستگی به نرخ تبدیل موسسه شما دارد اما در کمترین حالت ازاین تعداد تماس بیش از 10 پرونده با شرایط و ویژگی های مناسب در هر روز به موسسه شما سپرده خواهد شد.

بحث فقط افزایش تعداد پرونده ها نیست، هر چه تماس ها بیشتر باشد در قدم اول تعداد مشاوره حقوقی افزایش خواهد یافت، که میتوان با طراحی سایت وکالت به صورت آنلاین بابت مشاوره ها مبلغی دریافت کرد، ضمنا تعداد زیاد درخواست برای همکاری با شما، این امکان را فراهم میکند تا شما پرونده هایی متناسبتر با تخصص و علاقه خود را انتخاب کنید.

عبارتوکیل دادگستریتنها یک عبارت کلیدی در موضوع وکالت است که چنین نتیجه فوق العاده ای را رقم میزند.

بیش از 15 میلیون جستجو با موضوعات حقوقی در ماه در گوگل اتفاق می افتد.

در امور حقوقی بیش از 150 کلمه مانندطلاق توافقی،وکیل ملکی،وکیل پایه یک دادگستری،مشاوره حقوقی،وکیل خانواده،وکیل برند،دعاوی بین المللی؛ وجود دارند که هر کدام به تنهایی میتواند یک موسسه حقوقی با 20 وکیل را به درآمد زایی عالی برساند.

این تنها یک مطلب تاثیر گذار نیست، این واقعیت تاثیری است که اینترنت روی کسب و کار شما خواهد گذاشت، بخصوص با شیوع کرونامردم به شدت در استفاده از اینترنت حرفه ای تر شدند و برای تمام کسب و کارهای فعال در اینترنت درآمدها چندین برابر شد.

با توجه به آمار گفته شده و یک محاسبه ساده میتوان گفت اگر سایت شما تنها در 30 درصد کلمات اصلی موضوعات حقوقی درلینک اول باشد و فقط مشاوره حقوقی به صورت آنلاین با مبلغ ساعتی 150 هزار تومان ارائه دهید حداقل درآمد موسسه حقوقی شما در روز بیش از 75 میلیون تومان خواهد بود و فقط شما باید مشاورانی را استخدام کنید که پاسخگوی کاربران سایت باشند.

این تنها قسمتی از سرمایه گذاری روی بخش آنلاین کسب و کار شما می باشد. جستجوهای زیادی هم توسط افراد خارج از کشورانجام میگیرد که بیشتر آنها از فارسی زبانان ساکن کانادا، انگلستان، آلمان، ترکیه، آمریکا واست که اکثرا برای انجام امورحقوقی ملکی، برند، بانکی و بین الملل از خدمات وکلای ایرانی استفاده میکنند. ضمنا شما میتوانید با ارائه سیستم مشاوره آنلاین برروی سایت خود و همچنین با بهینه سازی نرخ تبدیل سایت این درآمد را چندین برابر کنید.

برای سفارش طراحی سایت به صفحه طراحی سایت وکالت مراجعه کنید.

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

واتساپ
تلگرام
ایمیل
پرینت
خبرنامه آکادمی کسب و کار اینترنتی روشن

با عضویت در خبرنامه روشن، هر هفته یک ایمیل مفید در زمینه آموزش فروش اینترنتی دریافت کنید

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
لطفا اطلاعات تماس خورد را وارد نمایید تا برای هماهنگی مشاوره با شما تماس بگیریم
طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
با ما تماس بگیرید

شماره تماس

ورود به سایت