آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت روشن

905 18 910 - 021
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن

سفارش طراحی سایت

به سادگی سفارش طراحی سایت خودتون رو ثبت کنید.

اگر با انواع مختلف سایت ها، پرتال ها وسامانه های آنلاین آشنا نیستید در ادامه آنها را به شما معرفی کرده ایم.

طراحی سایت ضروری ترین بخش راه اندازی کسب و کار آنلاین شما می باشد.

web design
web design

قبل از هر چیز ...

اجازه دهید ما نیازهای آنلاین کار شما را بررسی کنیم، قطعا بعد از ارائه مشاوره متوجه خواهید شد که چه ابعادی از نکات مهم در طراحی سایت را در نظر نگرفته بودید.

طراحی سایت کدنویسی اختصاصی

سایتهایی با کدنویسی اختصاصی برای افراد یا شرکتهایی مناسب است که قبلا سایت داشته اند و پس از گذشت مدتها نیازهای اصلی و واقعی سایت خود را میدانند. در اکثر مواقع کدها یا الگوریتم های از قبل نوشته شده ای برای روندها این سایتها وجود نداشته و ما برای آنها دقیقا بر اساس نیازهایشان سایتشان را کدنویسی خواهیم کرد. این نوع طراحی سایت مدت زمان بیشتری برای آماده سازی خواهد برد و از نظر هزینه ای جزو سایتها با هزینه بالاتر قرار میگیرد.

طراحی سایت کدنویسی اختصاصی

در گذشته داشتن سایت برای یک شرکت، یک کار پرستیژی بود، شرکتهای بزرگ برای با کلاس نشان دادن خود سایتی طراحی میکردند، البته آن زمان کار خاصی هم با یک سایت نمیشد کرد، نه ما اینترنت مناسبی داشتیم، نه آنها امکانات خاصی روی سایتشان.

 امروز دیگر داشتن سایت برای با کلاس نشان دادن کسب و کارمان نیست، امکانات و ابزارهایی که طراحی سایت برای ما ایجاد میکند به قدری زیاد و تاثیر گذار روی کارمان است که چشم پوشی از ساخت سایت را برایمان غیر ممکن کرده است.

مشتریانمان هم دیگر آن افراد سابق نیستند، کوچکترین سوالی در ذهنشان ایجاد میشود گوشی خود را برداشته و در گوگل شروع به جستجو میکنند.

به قدری این ابزارها پیشرفت کرده اند که فاصله ما تا رقبایمان یک کلیک می باشد و پس اگر در دنیای آنلاین دفتر مجازیمان که همان سایتمان است را راه اندازی نکنیم، عملا خودمان را از رقابت حذف کرده ایم.

تنها ابزاری هم که میتواند تا حدودی جای خالی سایتمان را پر کند اینستاگرام است که آن هم مشخص نیست چه آینده ای در ایران خواهد داشت و البته از خیلی جهات هم در حد سایت عمل نمیکند.

شاید تا اینجا سخنان کمی ناراحت کننده بود اما همه اینها قبل از طراحی سایت شما هست، وقتی سایتتان را راه اندازی کنید به قدری سرگرم کننده و جذاب است که ناخواسته تایم زیادی را درگیر کار کردن با آن خواهید شد.

اما قبل از طراحی سایت باید کمی با آن آشنا شوید، در ادامه مطلب سعی کردیم مهمترین نکات در سفارش طراحی سایت را برای شما آماده کنیم.

ضمنا اگر فرصت کافی برای خواندن این مطلب نداشتید روی دکمه زیر کلیک کنید تا یه مشاوره رایگان برایتان ثبت شود و در زمانی که برایتان مناسب بود ما با شما تماس بگیریم.

جدیدترین مقالات طراحی سایت

اکثر مقالات بهترین راهنما های موجود طراحی سایت برای کسب و کارهای مختلف می باشند
درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
لطفا اطلاعات تماس خورد را وارد نمایید تا برای هماهنگی مشاوره با شما تماس بگیریم
طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
با ما تماس بگیرید

شماره تماس

ورود به سایت