آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت روشن

68 995 910 - 021
لوگو طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
Previous slide
Next slide
قبل از دریافت مشاوره اینستاگرام
یه هدیه براتون آماده کردیم

این بسته بر اساس پر درخواست ترین اطلاعات و ابزارهایی که مشتریان قبلی مشاوره اینستاگرام از ما خواسته اند آماده شده و قطعا برای شما هم بسیار کاربردی خواهد بود.​

همه موارد به صورت یک فایل آماده شده و در گوشی و لپ تاپ به راحتی قاب استفاده است. این بسته همیشه در حال به روزرسانی و افزایش در ابزارها و اطلاعات خواهد بود. پس هر چند وقت یه بار به ما سر بزنید، چون هر بار هدایای بیشتری برای شما داریم. برای پیدا کردن این صفحه کافیه سرچ کنید “مشاوره اینستاگرام میلاد روشن” تا به راحتی پیدامون کنید.

قبل از مشاوره اینستاگرام حتما بخوانید

اطلاعاتی که در طول مشاوره میتوانید به دست آورید مواردی است که در پایین لیست شده اند. با توجه به هدف شما از دریافت مشاوره، این اطلاعات در اختیار شما قرا خواهند گرفت.

راهکار رشد پیج بر اساس استراتژی توربو اترکت
 • محتوای محرمانه
ارتقا تبلیغ و جذب بر اساس تکنیک یونیورس تریک
 • محتوای محرمانه
راهکارهای بلاگری و بلاگری فیس لس
 • محتوای محرمانه
بررسی آمارها، اندازه گیری نرخ تبدیل و ارتقا CRO
 • محتوای محرمانه
بررسی پیج و وضعیت سنجی بر اساس استانداردهای 2023
 • محتوای محرمانه
معرفی ابزارهای کاربردی و آنالیزی برای مدیریت و تحلیل پیج
 • محتوای محرمانه
ارائه استراتژی تولید محتوا بر اساس اهداف نهایی پیج
 • محتوای محرمانه
ارائه راهکارهای سیستم سازی و هوشمند سازی فروش
 • محتوای محرمانه
برنامه ریزی و پیاده سازی کمپین های فروش و تبلیغاتی
 • محتوای محرمانه
تکنیکها و ابزارهای امنیت پیج
 • محتوای محرمانه

مشاوره اینستاگرام

45 دقیقه مشاوره با 50% تخفیف
450.000 تومان
در صورت عدم رضایت مبلغ کامل عودت میشود.
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
برای مدت محدود

مشاوره بلاگری اینستاگرام

یکی از چالشهایی که در مشاوره بلاگری اینستاگرام با آن روبرو بوده ام، تشخیص شاخه مناسب برای بلاگری بوده. بعضی اوقات ما تصور میکنیم که انجام نوعی از بلاگری، مثلا بلاگری مد یا بلاگری سبک زندگی کاری است که از پس آن به راحتی بر میاییم.

همین تصور ساده باعث میشود ماه ها و حتی یک سال از وقت و بودجه خود را هدر دهیم تا باور کنیم ما برای این شاخه از بلاگری ساخته نشده ایم.

افراد موفق  کسانی نیستند که برای خواسته خود پا فشاری میکنند، افرادی هستند که سریع تشخیص میدهند آیا برای این کار ساخته شده اند یا خیر و اگر پاسخ خیر بود سریعا از آن عبور میکنند و عمر خود را در مسیر درست خرج میکنند.

در مشاوره اینستاگرام و در شاخه مشاوره بلاگری اینستاگرام اولین سوالها در مورد خصوصیات اخلاقی شما خواهد بود، پتانسیلها و توانایی ها، استعداد ها و پشتکارهای شما بررسی میشود و اگر برای موضوع انتخابی مناسب نباشید در همان قدم اول این را به شما خواهیم گفت تا زما ن و بودجه خود را در مسیر اشتباهی و غیر قابل بازگشت هزینه نکنید و این بزرگترین کاری است که میتوانم برای شما انجام دهم زیرا مسیر درست به شما انگیزه، شهرت و ثروت خواهد داد.

با توجه به تعداد زیاد مشاوره های ارائه شده در زمینه بلاگری و اشراف کامل به مراحل انجام آن از نقطه صفر تا چندین میلیون فالوور، شما را با چالشهایی که در هر رشته بلاگری وجود دارد آشنا خواهم کرد تا دید درستی از مسیری که انتخاب میکنید داشته باشید و برای آن آماده باشید.

مشاوره بلاگری یکی از پیچیده ترین انواع مشاوره اینستاگرام است که تا حد زیادی به دانش روانشناسی، ارتباطات و جامعه شناسی وابسته است و در قدم دوم به بیزینس مرتبط میشود.

به همین دلیل دانش مشاور شما نباید فقط به اینستاگرام و ابزارهای آن خلاصه شود، بلکه باید یک روانشناس، یک جامعه شناس و استاد روابط عمومی باشد.

تنها در این حالت میتواند به شما مشاوره ای کار ساز ارائه دهد تا گره های ذهنی شما برطرف شده و مسیر درست را پیدا کنید.

مشاوره تبلیغات اینستاگرام

از چند جهت میشود با دریافت مشاوره تبلیغات اینستاگرام، در کیفیت تبلیغ و جذب بالاتر بهبود ایجاد کرد.

پرسونا مخاطب در تبلیغ اینستاگرام

راهنمایی شناخت و ترسیم پرسونا مخاطب و دلیل هدف قرار دادن این پرسونا باعث میشود با شناخت مخاطب خوب سناریو قویتر و تاثیر گذار تر برای تبلیغ در اینستاگرام آماده کرد.

سناریو تبلیغاتی

داشتن یک ایده منحصر به فرد و جدید باعث میشود مخاطبها ارتباط بهتری با تبلیغ شما بگیرند و ثانیه های بیشتر از تبلیغات اینستاگرام شما را نگاه کنند که همین چند ثانیه بیشتر میتواند باعث تاثیر گذاری روی ذهن مخاطب شده و آنها را به اقدامی که مد نظر شما است وادار کند.

تکنیکهای تبلیغاتی

ما بیش از 50 تکنیک حرفه ای برای طراحی انواع تبلیغ های تاثیر گذار برای شما داریم، با بررسی هدف تبلیغ میتوان هر کدام از این تکنیکهای چند برابری را استفاده کرد.

پیج های تبلیغاتی

تحلیل، بررسی و انتخاب درست پیج های تبلیغاتی که احتمال حضور تعداد بیشتری از پرسونا مخاطبهایی که ما به دنبال آنها هستیم باعث میشود چندین برابر نتیجه و جذب تبلیغات اینستاگرام ما بیشتر شود.

وضعیت پیج برای روز تبلیغ

با آماده سازی اوضاع پیج برای روز تبلیغ، از پست، استوری و هایلایتهای مورد نیاز میتوان نرخ تبدیل بازدید کننده به فالوور را چندین برابر افزایش داد.

آنالیز و بهبود تبلیغ

بعد از اجرا تبلیغ جهت مشخص شدن تبلیغ که اگر تاثیر گذار بوده باید برای تبلیغ انبوه استفاده شود آنالیزهایی انجام میگیرد. شما در مشاوره تبلیغات اینستاگرام میتوانید از این آنالیز برخوردار شوید.

مشاوره اینستاگرام

تمام بیزینس های بزرگ و مطرح ترین برند های دنیا برای کسب موفقیت و سریعتر رسیدن به اهداف مدنظرشان از مشاوران و متخصصان استفاده میکنند، به این دلیل که اگر قرار باشد خودشان با آزمون و خطا به نتایج درست برسند متقبل هزینه های اضافی زیادی خواهند شد که مهمترین آنها زمان است، در دنیای تجارت آنلاین به قدری سرعت رقابت زیاد است که اگر وقت خود را به آزمون و خطا بگذرانید به شما قول میدهم قبل از اینکه بتوانید مسیر درست را پیدا کنید رقبای شما با فاصله ای غیر قابل جبران از شما جلو خواهند افتاد و چیزی جز حسرت برای شما باقی نخواهد ماند.

هیچ فرقی ندارد شما در چه زمینه ای فعالیت میکنید، اگر یک مشاور حرفه ای کنار شما باشد در هر زمینه ای که فعالیت میکنید بهترین خواهید شد. مشاور تمام آزمون و خطاها را قبلا انجام داده است، در هر موقعیتی میداند چطور بهترین بهره را ببرد و همچنین فرصتها را شناسایی کرده و خیلی سریعتر شما را به موفقیت میرساند.

در رقابت آنلاین تنها کلید موفقیت، سریعتر و هوشمندانه عمل کردن است.

اینستاگرام مارکتینگ

اگر در این صفحه هستید پس قطعا شما هم از ارزش بازاریابی در اینستاگرام با خبر هستید و به دنبال پیشرفت در این پلتفرم آنلاین می باشید. اینستاگرام دیگر مثل قدیم یک اپلیکیشن سرگرمی ساده نیست، یک ابزار فوق العاده موثر برای افزایش فروش و ایجاد نزدیکترین ارتباط بین فروشنده و مشتری است. در ایران اینستاگرام تبدیل شده است به مرکز خریدی با بیش از 50 میلیون مشتری که هر روز بر تعداد آن اضافه میشود.

در ابتدا به شما تبریک میگویم که تصمیم دارید بیزینس خود را از قالبی سنتی به قالبی مدرن و فوق العاده پر درآمد تغییر دهید و همینکه امروز این تغییر را رقم بزنید به شما قول میدهم از 90 درصد رقبای خود جلوتر خواهید بود و با یک تلاش چند ماهه به درآمدی چندین برابر درآمد فعلیتان خواهید رسید. این بازار بارها خودش را ثابت کرده و من این وعده را به شما میدهم که بیشتر از چیزی که در تصور دارید موفقیت و ثروت در انتظار شماست.

چرا داشتن مشاور ضرورت است؟

شاید این باور غلط برای شما هم وجود داشته باشد که اگر میتوانم محتوا تولید کنم یا چند سالی است که با اینستاگرام کار میکنم و حتی چند هزار نفری فالوورم هستند پس به اندازه کافی کارم را بلد هستم و فقط کافیست تا فالوورهای بیشتری بگیرم و درآمدم هم شروع شود یا افزایش یابد.

اجازه دهید به شما نشان دهم که چرا این باور غلط است. اگر با یک پیج که جهت فروش کالا یا خدماتی ایجاد شده است بیشتر از 100 نفر تعاملهایی مثل لایک و کامنت دارند پس باید فروش هم وجود داشته باشد، اگر شما با این تعداد تعامل فروش ندارید مطمعن باشید تعداد بیشتر فالوور هم برای فروش به شما کمک نخواهد کرد. باور کنید فروش شما بعد از جذب 5 یا 10 هزار فالوور اتفاق نمی افتد، بلکه فروش شما در ابتدای راه و در زمان جذب همان صد نفر اول باید اتفاق بیوفتد، اگر غیر از این است یعنی کار و فعالیت شما مشکلی دارد که قادر نیستید آن را ببینید و تلاشهایتان بیهوده است.

در این زمان تنها یک مشاور حرفه اینستاگرام می تواند در نگاه اول نیازهای اصلی پیج را شناسایی کرده و به شما بگوید با تغییر در چه مواردی یا انجام چه کارهای جدیدی میتوانید درآمدزایی در اینستاگرام را تجربه کنید.

مشاور اینستاگرام

مشاور اینستاگرام کسی نیست که فقط بتواند با اینستاگرام کار کند و روشهای تولید محتوا را بشناسد. مشاوره اینستاگرام را باید از کسی دریافت کنید که نه تنها به تکنیکها و ابزارهای تولید محتوا مسلط است بلکه متخصص فروش اینترنتی می باشد و در واقع به اصول و تکنیکهای فروش در اینترنت تسلط کافی دارد.

تنها این شخص است که میتواند بهترین مسیر را به شما نشان دهد، یک مشاور حرفه ای میداند که چطور مخاطبان اصلی شما که حاضر هستند برای کالا یا خدمات شما هزینه ای پرداخت کنند را شناسایی کرده و دقیقا با چه روشهایی آنها را جذب کند تا برای بازدید به پیج شما وارد شوند.

مشاور حرفه ای اینستاگرام می داند با چه تکنیکهایی بازدید کننده هایی که به تازگی جذب پیج شما شده اند را به مشتری تبدیل کند (بهینه سازی نرخ تبدیل) و چطور قدم به قدم و با چه فعالیتهایی اعتماد را در مخاطبانتان افزایش دهد تا در کمپین های فروش به یکباره درآمدتان را چندین برابر کند.

اینها افسانه نیست، تمام این کارها تکنیکهایی هستند که یک مشاور با سالها تلاش و آموزش دیدن به دست آورده است و قسمت جالب اینجاست که اکثر این تکنیکها در پلتفرم اینستاگرام به صورت تجربی به دست می آید و واقعا نیاز به زمان گذاشتن دارد و شما در رقابت آنلاین آنقدر فرصت ندارید که تمام این تکنیکها را امتحان کنید تا نتیجه مطلوب را به دست آورید.

مراحل موفقیت در اینستاگرام مارکتینگ

موفقیت در اینستاگرام به چندین مرحله تقسیم میشود:

مرحله اول پیش نیازها – به شما خواهم گفت دقیقا پیج شما باید چه ظاهری داشته باشد و اگر برند شخصی یا شرکتی دارید دقیقا چه نکاتی را باید رعایت کنید، این نکات از تصویر پروفایل، بایو، هایلایت ها، پست ها، لینک ها و دیگر بخشهای پیج را شامل میشود.

مرحله دوم جذب – شناسایی پرسونا مخاطب، طراحی نقشه مسیر مشتری، تولید استراتژی محتوا، برنامه ریزی جدول محتوا گذاری، تحقیق کلمات کلیدی بیزینس شما، تبلیغات اینستاگرام و روشهای ورود به تاپ هشتگ و اکسپلور همه مواردی است که در مرحله جذب بازدید کننده باید انجام شود تا دقیقا مخاطب های محصول یا خدمات شما را جذب کنیم.

مرحله سوم تبدیل – این مرحله که مورد علاقه من است دقیقا همان مرحله ای است که با انجام درست مراحل قبلی به شما ثابت خواهد کرد حتی با 100 فالوور هم میشود درآمد داشت، نه درآمد کم، بلکه درآمد میلیونی. در این مرحله به شما یاد خواهم داد که چطور یک بازدید کننده ساده را به مشتری تبدیل کنید، چطور یک خرید مشتری را به چند خرید تبدیل کنید و چطور حجم مبلغ خرید مشتری را چندین برابر کنید.

در این مرحله خواهید دید که چطور میشود با تکنیکهایی که به شما آموزش میدهم درآمدتان را تا 250 برابر افزایش دهید.

مرحله سوم شامل بخش اختصاصی بلاگری نیز می باشد که در این بخش شما یاد میگیرید چطور جلوی دوربین بیایید و با اعتماد به نفس کامل صبحت کنید و محصول یا خدماتتان را به راحتی معرفی کنید.

مرحله چهارم نگهداری – قطعا شما هم نام برند سازی را شنیده اید، اگر حتی کمی دانش نسبت به این موضوع داشته باشید قطعامیدانید که اعتبار و ارزش یک برند به مشتریان ثابت آن برند است. در این مرحله به شما یاد خواهم داد که چطور مشتریانتان را به مشتریانی ثابت تبدیل کنید و حتی شما را یک قدم به جلوتر خواهم برد، یعنی به شما آموزش میدهم که چطور مشتریان ثابتتان را به تبلیغ کنندگان محصولات یا خدماتتان تبدیل کنید.

مرحله پنجم آنالیز و تحلیل موفقیت – بارها پیش آماده در جلسه اول مشاوره از افرادی که مراجعه کرده اند پرسیده ام به نظر شما درآمد بیزینستان خوب است؟

تعداد زیادی که به درآمد رسیده بودند با خوشحالی و چشمانی پر از شوق و صدایی رسا میگفتند بله عالی است ولی دوستانمان به ما پیشنهاد کردند حتی یکبار هم که شده از شما مشاوره بگیریم.

میدانید چرا دوستانشان به آنها گفته بودند که حتی یکبار هم که شده از من مشاوره بگیرند؟

چون دقیقا آنها در جلساتی که با من داشتند متوجه شده بودند که چقدر میتوانند درآمدشان را ارتقا دهند و چقدر اشتباه فکر میکردند این کل درآمدی است که میتوانند با این تلاششان داشته باشند.

مرحله پنجم تنها مرحله ای است که تا به امروز در ایران ندیده ام کسی غیر از من آنرا انجام دهد، چون اصولا وقتی بیزینسی به درآمد میرسد یا کمی درآمدش افزایش می یابد دیگر به این موضوع توجه نمیکنند که آیا این موفقیت نهایی است یا باز هم میتوان آن را ارتقا داد، با مرحله آنالیز و تحلیل موفقیت متوجه خواهید شد که دقیقا چقدر با درآمد واقعی بیزینس خود فاصله دارید. من مرحله پنجم را مهمترین مرحله در مشاوره ام میدانم.

میلاد روشن مشاور اینستاگرام

وجه تمایز مشاوره های من تمرکز روی ایجاد فروش و افزایش آن است. من متخصص فروش اینترنتی هستم. دانش من تنها در تسلطم به اینستاگرام خلاصه نمیشود. اگر در گوگل عبارت “متخصص فروش اینترنتی” را جستجو کنید خواهید دید که لینک اول من را به شما معرفی خواهد کرد. هم رساندن این صفحه به لینک اول گوگل کار من بوده و هم طراحی سایت و هم طراحی کامل بخش مدیریت برنامه ها با برنامه نویسی اختصاصی کار من بوده است. با توجه به فعالیت 15 ساله من در اینترنت و گذراندن دوره های بین المللی در این زمینه، با افتخار اعلام میکنم که من تمام ابزارهای مورد نیاز شما برای موفقیت در سطح اینترنت را میشناسم. پس شما با گرفتن مشاوره از من از کمک یک متخصص با دیدی فوق العاده وسیع نسبت به ابزارهای آنلاین، تخصص کافی هم در زمینه استفاده از این ابزارها و هم فروش اینترنتی برخوردار خواهید شد.

من نمیدانم چه چیزی بفروشم یا باید چه کاری انجام دهم

مشاوره اینستاگرام ما فقط برای افرادی که صاحب کالا یا خدمات هستند نیست، اگر تا امروز هیچ شغلی نداشته اید و نمیدانید اصلا چه محصول یا خدماتی را در اینستاگرام بفروش برسانید تا به درآمد برسید این بخش از مختص شما آماده شده.

در مشاوره ما میتوانیم کالا ها یا خدماتی که در اینستاگرام درآمد خوبی دارند و زودتر شما را به درآمد میرسانند معرفی کنیم و مسیری به شما دهیم تا شغل خودتان را دقیقا بعد از مشاوره شروع کنید.

در ضمن علاقه شما را نیز برای معرفی خدمات و کالاها در نظر میگیریم تا این کار برای شما آسان و دلچسب شود.

وجه تمایز مشاوره من تخصص و تجربه کاری ام می باشد.

من متخصص فروش اینترنتی هستم، نه تنها به اینستاگرام مسلط هستم بلکه تمام ابزارهای اینترنتی را می شناسم، اگر بخواهید سایت داشته باشید من در کنارتان هستم، اگر بخواهید لینک اول گوگل باشید من در کنارتان هستم، اگر بخواهید نرم افزار تحت وب داشته باشید من در کنارتان هستم. 

فهرست مطالب

با دوستانتان به اشتراک بگذارید
دیدگاه

سوالات خود را در رابطه با مشاوره اینستاگرام بپرسید.

5 پاسخ

 1. آقای روشن برای کمپین فروش ما که ۳ روز بود چنان برنامه ای تنظیم کرد که ما فکر نمیکردیم انقدر افزایش در بازده فروش داشته باشیم. بیشتر از ۱۰ برابر چیزی که در نظر داشتیم تونستیم فروش ثبت کنیم، تازه کمپین هم واقعا وارم آپ قوی نداشت چون زمان کم بود ولی آقای روشن بسیار مسلط بودن و به موقع به ما میگفتن تو استوری و پست چطور عمل کنیم. صمیمانه ازتون ممنونم، واقعا خیلی چیزا از شما یاد گرفتیم. امیدوارم بتونیم همینطور پیوسته با شما همکاری داشته باشیم.

 2. واقعا پیشنهاداتتون عالی بود، از وقتی سبک محتوا پیجمو طبق برنامه ای که گفتید عوض کردم بازدهی تبلیغم چند برابر شده. شما واقعا به بهترین شکل پرسونای مخاطبم رو تعریف کردید. تولید محتوا الان واقعا برام راحتتر شده و هر کسی از تبلیغ میاد پیجمو میبینه فالو میکنه‌ چون الان همه پستهام براشون کاربردی هستن. ممنونم آقای روشن، واقعا بهترین هستید.

 3. ما کیف و کفش زنانه تو پیجمون میفروشیم، تا امروز از همه مشاورای اینستاگرام مشاوره گرفتم، آدمای قویی هم بودن مثل مهبود نتاج، محمد میری، حسام علینژاد، حامد خلیلی، فاطمه نوری، سارا عبدی و دوستان دیگه. همه هم بچه های خوب و پر تلاشی هستن و خیلی کمکمون کردن ولی یه فرقی هست بین آقای روشن و همه کسایی که تابحال باهاشون کار کردم. ایشون یه بیزینس من واقعی هستن، تحلیلهای ایشون به قدری دقیق و فوق العادهست که امکان نداره مشکلی در کار باشه و از نظرشون مخفی بمونه. آقای روشن فقط اینستاگرام مارو رشد نداد، کل سیستم رو بهینه کرد. بیش از صد برابر درآمد مارو افزایش داد. به معنای واقعی دیجیتال مارکتر فوق حرفه ای هستن. ایشون همه ابزارهای دیجیتال مارکتینگ رو کامل میشناسن و با هوش و تیز بینی که دارن بهترین راهکارهارو ارائه میدن. واقعا افتخاری بود همکاری که در طول این مدت داشتیم.

 4. سلام وقت بخیر من تازه پیج بلاگری روز مرگی زدم اما اصلا اطلاعی از این که چطوری پیحم رو ارتقا بدم یا چطوری فالور حذب کنم ندارم خواهش میکنم بهم کمک کنید ب شدت ب کمک نیاز دارم

  1. سلام برای رشد پیج پلاگری از نوع روزمرگی باید برخی موارد و پتانسیلهای فردی شما بررسی شود تا راهکارهای مناسب برای افزایش فالوور و بازدید سایت ارائه گردد. لطفا برای دریافت مشاوره با شماره های اعلام شده در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره اینستاگرام
درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
لطفا اطلاعات تماس خورد را وارد نمایید تا برای هماهنگی مشاوره با شما تماس بگیریم
طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
با ما تماس بگیرید

شماره تماس

ورود به سایت