آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت روشن

905 18 910 - 021
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن

مشاوره اینستاگرام

رشد در اینستاگرام اصلا آسون نیست، قطعا کارمند بودن هم آسون نیست.

اما درآمدی که اینستاگرام داره هیچوقت یه کارمند نمیتونه داشته باشه.

میخوام بهتون بگم در هر صورت شما باید یک کار سخت انجام بدید، اما حداقل کار سختی رو انجام بدید که از نظر مالی ارزشش رو داشته باشه.

من میلاد روشن هستم، مشاور اینستاگرام

و به شما کمک میکنم که با انتخاب مسیر درست در زمانی کمتر به اهداف خودتون در فضای اینستاگرام برسید.

مشاوره اینستاگرام

تمام بیزینس های بزرگ و مطرح ترین برند های دنیا برای کسب موفقیت و سریعتر رسیدن به اهداف مدنظرشان از مشاوران و متخصصان استفاده میکنند، به این دلیل که اگر قرار باشد خودشان با آزمون و خطا به نتایج درست برسند متقبل هزینه های اضافی زیادی خواهند شد که مهمترین آنها زمان است، در دنیای تجارت آنلاین به قدری سرعت رقابت زیاد است که اگر وقت خود را به آزمون و خطا بگذرانید به شما قول میدهم قبل از اینکه بتوانید مسیر درست را پیدا کنید رقبای شما با فاصله ای غیر قابل جبران از شما جلو خواهند افتاد و چیزی جز حسرت برای شما باقی نخواهد ماند.

هیچ فرقی ندارد شما در چه زمینه ای فعالیت میکنید، اگر یک مشاور حرفه ای کنار شما باشد در هر زمینه ای که فعالیت میکنید بهترین خواهید شد. مشاور تمام آزمون و خطاها را قبلا انجام داده است، در هر موقعیتی میداند چطور بهترین بهره را ببرد و همچنین فرصتها را شناسایی کرده و خیلی سریعتر شما را به موفقیت میرساند.

در رقابت آنلاین تنها کلید موفقیت، سریعتر و هوشمندانه عمل کردن است.

اینستاگرام مارکتینگ

اگر در این صفحه هستید پس قطعا شما هم از ارزش بازاریابی در اینستاگرام با خبر هستید و به دنبال پیشرفت در این پلتفرم آنلاین می باشید. اینستاگرام دیگر مثل قدیم یک اپلیکیشن سرگرمی ساده نیست، یک ابزار فوق العاده موثر برای افزایش فروش و ایجاد نزدیکترین ارتباط بین فروشنده و مشتری است. در ایران اینستاگرام تبدیل شده است به مرکز خریدی با بیش از 50 میلیون مشتری که هر روز بر تعداد آن اضافه میشود.

در ابتدا به شما تبریک میگویم که تصمیم دارید بیزینس خود را از قالبی سنتی به قالبی مدرن و فوق العاده پر درآمد تغییر دهید و همینکه امروز این تغییر را رقم بزنید به شما قول میدهم از 90 درصد رقبای خود جلوتر خواهید بود و با یک تلاش چند ماهه به درآمدی چندین برابر درآمد فعلیتان خواهید رسید. این بازار بارها خودش را ثابت کرده و من این وعده را به شما میدهم که بیشتر از چیزی که در تصور دارید موفقیت و ثروت در انتظار شماست.

چرا داشتن مشاور ضرورت است؟

شاید این باور غلط برای شما هم وجود داشته باشد که اگر میتوانم محتوا تولید کنم یا چند سالی است که با اینستاگرام کار میکنم و حتی چند هزار نفری فالوورم هستند پس به اندازه کافی کارم را بلد هستم و فقط کافیست تا فالوورهای بیشتری بگیرم و درآمدم هم شروع شود یا افزایش یابد.

اجازه دهید به شما نشان دهم که چرا این باور غلط است. اگر با یک پیج که جهت فروش کالا یا خدماتی ایجاد شده است بیشتر از 100 نفر تعاملهایی مثل لایک و کامنت دارند پس باید فروش هم وجود داشته باشد، اگر شما با این تعداد تعامل فروش ندارید مطمعن باشید تعداد بیشتر فالوور هم برای فروش به شما کمک نخواهد کرد. باور کنید فروش شما بعد از جذب 5 یا 10 هزار فالوور اتفاق نمی افتد، بلکه فروش شما در ابتدای راه و در زمان جذب همان صد نفر اول باید اتفاق بیوفتد، اگر غیر از این است یعنی کار و فعالیت شما مشکلی دارد که قادر نیستید آن را ببینید و تلاشهایتان بیهوده است.

در این زمان تنها یک مشاور حرفه اینستاگرام می تواند در نگاه اول نیازهای اصلی پیج را شناسایی کرده و به شما بگوید با تغییر در چه مواردی یا انجام چه کارهای جدیدی میتوانید درآمدزایی در اینستاگرام را تجربه کنید.

مشاور اینستاگرام

مشاور اینستاگرام کسی نیست که فقط بتواند با اینستاگرام کار کند و روشهای تولید محتوا را بشناسد. مشاوره اینستاگرام را باید از کسی دریافت کنید که نه تنها به تکنیکها و ابزارهای تولید محتوا مسلط است بلکه متخصص فروش اینترنتی می باشد و در واقع به اصول و تکنیکهای فروش در اینترنت تسلط کافی دارد.

تنها این شخص است که میتواند بهترین مسیر را به شما نشان دهد، یک مشاور حرفه ای میداند که چطور مخاطبان اصلی شما که حاضر هستند برای کالا یا خدمات شما هزینه ای پرداخت کنند را شناسایی کرده و دقیقا با چه روشهایی آنها را جذب کند تا برای بازدید به پیج شما وارد شوند.

مشاور حرفه ای اینستاگرام می داند با چه تکنیکهایی بازدید کننده هایی که به تازگی جذب پیج شما شده اند را به مشتری تبدیل کند (بهینه سازی نرخ تبدیل) و چطور قدم به قدم و با چه فعالیتهایی اعتماد را در مخاطبانتان افزایش دهد تا در کمپین های فروش به یکباره درآمدتان را چندین برابر کند.

اینها افسانه نیست، تمام این کارها تکنیکهایی هستند که یک مشاور با سالها تلاش و آموزش دیدن به دست آورده است و قسمت جالب اینجاست که اکثر این تکنیکها در پلتفرم اینستاگرام به صورت تجربی به دست می آید و واقعا نیاز به زمان گذاشتن دارد و شما در رقابت آنلاین آنقدر فرصت ندارید که تمام این تکنیکها را امتحان کنید تا نتیجه مطلوب را به دست آورید.

 

مراحل موفقیت در اینستاگرام مارکتینگ

موفقیت در اینستاگرام به چندین مرحله تقسیم میشود:

مرحله اول پیش نیازها – به شما خواهم گفت دقیقا پیج شما باید چه ظاهری داشته باشد و اگر برند شخصی یا شرکتی دارید دقیقا چه نکاتی را باید رعایت کنید، این نکات از تصویر پروفایل، بایو، هایلایت ها، پست ها، لینک ها و دیگر بخشهای پیج را شامل میشود.

مرحله دوم جذب – شناسایی پرسونا مخاطب، طراحی نقشه مسیر مشتری، تولید استراتژی محتوا، برنامه ریزی جدول محتوا گذاری، تحقیق کلمات کلیدی بیزینس شما، تبلیغات اینستاگرام و روشهای ورود به تاپ هشتگ و اکسپلور همه مواردی است که در مرحله جذب بازدید کننده باید انجام شود تا دقیقا مخاطب های محصول یا خدمات شما را جذب کنیم.

مرحله سوم تبدیل – این مرحله که مورد علاقه من است دقیقا همان مرحله ای است که با انجام درست مراحل قبلی به شما ثابت خواهد کرد حتی با 100 فالوور هم میشود درآمد داشت، نه درآمد کم، بلکه درآمد میلیونی. در این مرحله به شما یاد خواهم داد که چطور یک بازدید کننده ساده را به مشتری تبدیل کنید، چطور یک خرید مشتری را به چند خرید تبدیل کنید و چطور حجم مبلغ خرید مشتری را چندین برابر کنید.

در این مرحله خواهید دید که چطور میشود با تکنیکهایی که به شما آموزش میدهم درآمدتان را تا 250 برابر افزایش دهید.

مرحله سوم شامل بخش اختصاصی بلاگری نیز می باشد که در این بخش شما یاد میگیرید چطور جلوی دوربین بیایید و با اعتماد به نفس کامل صبحت کنید و محصول یا خدماتتان را به راحتی معرفی کنید.

مرحله چهارم نگهداری – قطعا شما هم نام برند سازی را شنیده اید، اگر حتی کمی دانش نسبت به این موضوع داشته باشید قطعامیدانید که اعتبار و ارزش یک برند به مشتریان ثابت آن برند است. در این مرحله به شما یاد خواهم داد که چطور مشتریانتان را به مشتریانی ثابت تبدیل کنید و حتی شما را یک قدم به جلوتر خواهم برد، یعنی به شما آموزش میدهم که چطور مشتریان ثابتتان را به تبلیغ کنندگان محصولات یا خدماتتان تبدیل کنید.

مرحله پنجم آنالیز و تحلیل موفقیت – بارها پیش آماده در جلسه اول مشاوره از افرادی که مراجعه کرده اند پرسیده ام به نظر شما درآمد بیزینستان خوب است؟

تعداد زیادی که به درآمد رسیده بودند با خوشحالی و چشمانی پر از شوق و صدایی رسا میگفتند بله عالی است ولی دوستانمان به ما پیشنهاد کردند حتی یکبار هم که شده از شما مشاوره بگیریم.

میدانید چرا دوستانشان به آنها گفته بودند که حتی یکبار هم که شده از من مشاوره بگیرند؟

چون دقیقا آنها در جلساتی که با من داشتند متوجه شده بودند که چقدر میتوانند درآمدشان را ارتقا دهند و چقدر اشتباه فکر میکردند این کل درآمدی است که میتوانند با این تلاششان داشته باشند.

مرحله پنجم تنها مرحله ای است که تا به امروز در ایران ندیده ام کسی غیر از من آنرا انجام دهد، چون اصولا وقتی بیزینسی به درآمد میرسد یا کمی درآمدش افزایش می یابد دیگر به این موضوع توجه نمیکنند که آیا این موفقیت نهایی است یا باز هم میتوان آن را ارتقا داد، با مرحله آنالیز و تحلیل موفقیت متوجه خواهید شد که دقیقا چقدر با درآمد واقعی بیزینس خود فاصله دارید. من مرحله پنجم را مهمترین مرحله در مشاوره ام میدانم.

 

میلاد روشن

وجه تمایز مشاوره های من تمرکز روی ایجاد فروش و افزایش آن است. من متخصص فروش اینترنتی هستم. دانش من تنها در تسلطم به اینستاگرام خلاصه نمیشود. اگر در گوگل عبارت “متخصص فروش اینترنتی” را جستجو کنید خواهید دید که لینک اول من را به شما معرفی خواهد کرد. هم رساندن این صفحه به لینک اول گوگل کار من بوده و هم طراحی کامل سایت با وردپرس و هم طراحی کامل بخش مدیریت برنامه ها با برنامه نویسی اختصاصی کار من بوده است. با توجه به فعالیت 15 ساله من در اینترنت و گذراندن دوره های بین المللی در این زمینه، با افتخار اعلام میکنم که من تمام ابزارهای مورد نیاز شما برای موفقیت در سطح اینترنت را میشناسم. پس شما با گرفتن مشاوره از من از کمک یک متخصص با دیدی فوق العاده وسیع نسبت به ابزارهای آنلاین، تخصص کافی هم در زمینه استفاده از این ابزارها و هم فروش اینترنتی برخوردار خواهید شد.

من نمیدانم چه چیزی بفروشم یا باید چه کاری انجام دهم

مشاوره اینستاگرام ما فقط برای افرادی که صاحب کالا یا خدمات هستند نیست، اگر تا امروز هیچ شغلی نداشته اید و نمیدانید اصلا چه محصول یا خدماتی را در اینستاگرام بفروش برسانید تا به درآمد برسید این بخش از مختص شما آماده شده.

در مشاوره ما میتوانیم کالا ها یا خدماتی که در اینستاگرام درآمد خوبی دارند و زودتر شما را به درآمد میرسانند معرفی کنیم و مسیری به شما دهیم تا شغل خودتان را دقیقا بعد از مشاوره شروع کنید.

در ضمن علاقه شما را نیز برای معرفی خدمات و کالاها در نظر میگیریم تا این کار برای شما آسان و دلچسب شود.

 

 

وجه تمایز مشاوره من تخصص و تجربه کاری ام می باشد.

من متخصص فروش اینترنتی هستم، نه تنها به اینستاگرام مسلط هستم بلکه تمام ابزارهای اینترنتی را می شناسم، اگر بخواهید سایت داشته باشید من در کنارتان هستم، اگر بخواهید لینک اول گوگل باشید من در کنارتان هستم، اگر بخواهید نرم افزار تحت وب داشته باشید من در کنارتان هستم. 

درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
لطفا اطلاعات تماس خورد را وارد نمایید تا برای هماهنگی مشاوره با شما تماس بگیریم
طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
با ما تماس بگیرید

شماره تماس

ورود به سایت