آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت روشن

68 995 910 - 021
لوگو طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن

سهم شما از

0

تومان

گردش مالی فروشگاه های اینترنتی ایران چقدر است؟

مشاوره طراحی سایت فروشگاهی

در مشاوره طراحی سایت فروشگاه اینترنتی، ما جایگاه کسب و کار شما را در اینترنت و سیستم فعالیت شماره یک های بازار کار شما را بررسی میکنیم؛ اطلاعات اولیه به دست آمده را در کنار تجربه چند ساله خود قرار میدهیم و در نهایت ابزارها و تکنولوژی های موجود را به شما معرفی میکنیم.

این معرفی به صورت فاز بندی شده خواهد بود تا هزینه های چند سال آینده فروشگاه شما امروز به شما تحمیل نگردد و بتوانید با مناسبترین قیمت و ایده آل ترین ابزاها کارتان را آغاز کنید.

مزیت اصلی این مشاوره تجربه ما در این کار است. قطعا امروز که به دنبال اطلاعاتی برای ساخت فروشگاه اینترنتی هستید همه ابعاد انجام این کار را نمیتوانید ببینید، در این مشاوره ما تمام ابعاد موجود، تکنولوژی ها، ابزارها، نکات، ضروریات و فاز بندی های مختلف را به شما ارائه خواهیم داد تا با نگرشی واقع بینانه کارتان را آغاز کنید و از ضررهای احتمالی جلوگیری شود.

مشاوره به صورت کاملا رایگان و حضوری در دفتر ما میباشد.

مشاروه طراحی سایت فروشگاهی
چک لیست امکانات طراحی سایت فروشگاهی

چک لیست امکانات ضروری فروشگاه اینترنتی

در این چک لیست تمام امکانات ضروری که برای طراحی سایت فروشگاهی نیاز دارید را جمع آوری کرده ایم.

در این چک لیست امکانات فروشگاه اینترنتی را به شکلهای مختلف دسته بندی کرده ایم تا شما بر اساس نوع محصول یا خدماتی که قصد فروش آن را دارید، ضروری ترین امکانات را انتخاب کنید.

لیست کرده ایم، این چک لیست بر اساس دسته بندی های مختلف مرتب شده است تا شما بتوانید با توجه به نوع محصولی که میخواهید از طریق فروشگاه آنلاین به فروش برسانید، بهترین و مهمترین گزینه ها را مد نظر قرار دهید.

چک لیست امکانات طراحی سایت فروشگاهی

چک لیست امکانات ضروری فروشگاه اینترنتی

در این چک لیست تمام امکانات ضروری که برای طراحی سایت فروشگاهی نیاز دارید لیست کرده ایم، این چک لیست بر اساس دسته بندی های مختلف مرتب شده است تا شما بتوانید با توجه به نوع محصولی که میخواهید از طریق فروشگاه آنلاین به فروش برسانید، بهترین و مهمترین گزینه ها را مد نظر قرار دهید.

ویژگی های فوق العاده و کلیدی

طراحی سایت فروشگاهی

در آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن

طراحی سایت فروشگاهی و اپلیکیشن

طراحی گرافیکی، برنامه نویسی، تحویل کامل پروژه های طراحی سایت فروشگاهی در کمترین زمان ممکن با بهترین تکنولوژی های روز دنیا.

بهترین عملکرد و سرعت

استانداردهای کدنویسی ما تضمین میکند سایت شما سبکتر و با سرعت لود فوق العاده ای باشد تا در سئو و جذب مخاطب عالی عمل کند.

تایید فنی از W3

W3 از نظر فنی به سایتها امتیاز میدهد، این تاییدیه تقریبا اصلیترین موارد سئو تکنیکال سایت را در بر میگیرد.

کاملا ریسپانسیو

استفاده از بوت استرپ 5 برای نمایش سایت در انواع نمایشگر ها، 70 درصد کاربران با تلفن همراه سایت شما را میبینند.

بالاترین نرخ تبدیل

افزایش فروش چند برابری با ابزارهای کامل برای تبدیل بازدید کننده به مشتری توسط لندینگ پیج های حرفه ای، پاپ آپ، تخفیف، رویداد و … .

اتصال به انواع درگاه های پرداخت

هیچ محدودیتی در استفاده از درگاه ها ندارید، تمامی درگاه های مستقیم و واسط در فروشگاه اینترنتی شما پشتیبانی میشود.

بهترین تجربه کاربری

به دلیل تجربه طولانی در ساخت سایت فروشگاهی به شما میگوییم بهترین و تبدیل کننده ترین صفحات باید چه ویژگی هایی داشته باشند.

هر نوع که شما بخواهید

امکان طراحی سایت فروشگاه اینترنتی با سیستم های مدیریت محتوا یا برنامه نویسی اختصاصی با Php ، Python ، Asp یا React .

ارتقا سایت بدون هزینه اضافه

سایت ها کاملا ماژولار بر پایه MVC طراحی میشوند و به راحتی توسط ما یا هر توسعه دهنده دیگری قابل گسترش و ارتقا هستند.

پشتیبانی طلایی

طراحی سایت فروشگاهی بدون پشتیبانی دور ریختن هزینه است، ما 24 ساعت و 7 روز هفته در کنارتان هستیم تا شما روی فروش متمرکز باشید.

آموزش استفاده حضوری و آنلاین

در زمان تحویل سایت به شما حضورا آموزش استفاده از سایت را میدهیم و در کنار آن به صورت آنلاین و رایگان آموزشهایی در اختیارتان میگذاریم.

آپدیت مادام العمر

تمام تکنولوژی ها و ماژول های استفاده شده در طراحی سایت به صورت مادام العمر به صورت خودکار بروز رسانی میشوند.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی وردپرس یا اختصاصی؟

برای انتخاب میان این دو گزینه یک راه حل ساده وجود دارد، اول از خودمان بپرسیم ما قبلا  سایت فروشگاهی داشته ایم یا خیر؟

اگر جواب ما نه بود پس انتخاب بهتر وردپرس است و اگر جواب ما بله بود میتوانیم به گزینه طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی فکر کنیم.

توجه کردید گفتم فکر کنیم نه اینکه اگر قبلا فروشگاه اینترنتی داشتیم حتما میتوانیم طراحی سایت جدیدمان را اختصاصی انجام دهیم.

چرا پیشنهاد کردم که این کار را با وردپرس انجام دهید!!

چون خیلی از بخش های مورد نیاز یک فروشگاه اینترنتی در وردپرس وجود دارد، نه اینکه انتخاب وردپرس کار شرکت طراحی سایت را راحت کند، بلکه کار شما راحت خواهد بود.

توجه کنید شما اگر قبلا هیچ تجربه ای در مدیریت یک فروشگاه اینترنتی نداشته اید پس عملا نمیدانید چه نیازهایی ممکن است سایت شما داشته باشد.

درست است که خیلی از امکانات سایتها مشترک است اما دقیقا جزئی ترین امکانات باعث میشود یک فروشگاه اینترنتی مشتریان متعهد و بیشتری داشته باشد و یک فروشگاه اینترنتی دیگر هیچ فروشی نداشته باشد.

پس پیشنهاد اولیه من طراحی سایت فروشگاهی وردپرس است.

ما سیستم های مدیریت محتوای دیگری هم مثل جوملا داریم اما چرا آنها جزو پیشنهادات نیست؟

وقتی شما یک نرم افزار را ایجاد میکنید یک عامل مهم و کلیدی گسترش دهنده های موجود در بازار برای آن نرم افزار هستند، مثلا ببینید چقدر ربات برای تلگرام درست شده ولی برای  واتس اپ هیچکس تمایل نداره کد بنویسه.

بودن گسترش دهنده زیاد قیمت را مناسب و سرعت انجام کار را افزایش میدهد.

گسترش دهنده های وردپرس خیلی زیاد هستند، و کد منبع وردپرس هم به زبان PHP نوشته شده که گسترش دهنده های آن هم زیاد هستند.

اما گسترش دهنده های سیستم های مدیریت محتوای دیگر به شدت کم هستند و هزینه های هر کار ساده ای در این سایتها به شدت بالا خواهد بود، تا جایی که شما بعد از مدتی ترجیح میدهید تمام کارهایی که برای آن سایتها انجام داده اید را رها کنید و یک سایت جدید ایجاد کنید.

حال چه زمانی ما میتوانیم از کد نویسی اختصاصی استفاده کنیم؟

زمانی که کمبودی جدی در سایتمان ببینیم که پلاگین یا کدهای از قبل نوشته ای برای آن وجود نداشته باشد.

چند نکته در مورد طراحی سایت اختصاصی:

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی باعث بهبود سئو سایت نمیگردد.

طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی باعث کاهش سرعت سایت نمیگردد.

خدمات طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی و وردپرس هر دو توسط آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن ارائه میگردد.

ساخت فروشگاه اینترنتی با سایت ساز یا مالکیت شخصی

ساخت فروشگاه اینترنتی با سایت ساز یا مالکیت شخصی؟

جواب این سوال کاملا واضح است اما برای افرادی که خیلی تازه با موضوع طراحی سایت فروشگاهی آشنا شده اند این بخش را قرار داده ایم.

اگر شما از خدمات سایت ساز ها در هر نوع و پکیجی استفاده کنید عملا خودتان را وابسته شرکتی کرده اید که هر زمان ممکن است دیگر وجود نداشته باشد، دیگر خدمات ارائه ندهد، دیگربروز رسانی نکند و خیلی موارد دیگر.

مطلقا ساخت فروشگاه اینترنتی یا هر سایت دیگری در سایت سازها اشتباهی بزرگ است.

داشتن سایت در یک سایت ساز مانند خانه ای اجاره ای است که هیچوقت قرار نیست به مالکیت شما درآید.

هزینه ای که سایت سازها هر چقدر کم که البته هیچکدام مبلغ پایینی هم دریافت نمیکنند از شما میگیرند را به یک شرکت طراحی سایت دهید تا فروشگاه اینترنتی شما با مالکیت خودتان باشد.

تصور کنید یکسال روی سایتتان کار کرده اید و با توجه به مخاطبانی که سایتتان دارد به ویژگی خاصی برای تبدیل مخاطبان به مشتری نیاز دارید، از شرکت سایت ساز درخواست میکنید این ویژگی را برای شما ایجاد کند؟

قطعا این کار را انجام نمیدهند، زیرا آنها در حال توسعه کلیت سیستم هستند و صدها نفر دیگر هم از این سیستم استفاده میکنند و اگر قرار باشد به درخواست هر مشترک تغییری ایجاد کنند، اصلا فرصتی برای توسعه هسته کدهای خود نخواهند داشت.

این فقط مشکل اولیه است، ممکن است سایت فروشگاهی شما به درآمد رسیده باشد و تمایل داشته باشید دیگر سایتی شخصی و حرفه ای تر داشته باشید و بخواهید اطلاعات خود را از سایت ساز به سایت جدید خود منتقل کنید، آیا این امکان وجود دارد؟ اگر فکر میکنید وجود دارد همین الان از آنها بخواهید تا محتوای سایتتان را آماده کنند که به سایت جدیدتان منتقل کنید تا متوجه شوید هرگز این اتفاق نخواهد افتاد.

پس قطعا به شما پیشنهاد میکنم به هیچ وجه وقت و هزینه خود را در سایت سازها هدر ندهید. این سرمایه گذاری شاید در ابتدا مقرون به  صرفه به نظر بیاید اما در طول زمان اصلا به صرفه نیست و ضمنا مهمتر از پول شما وقتتان است که هدر رفته.

website design steps

مراحل طراحی سایت فروشگاهی

مراحل طراحی سایت فروشگاهی به این صورت است که در ابتدا مشتری باید طرح اولیه سایت را انتخاب نماید.

شما میتواند برای طرح اولیه، در اینترنت کلمه های کلیدی کار خود را جستجو کند و سایتهای فعال در این رمینه را بررسی نماید تا برای سایت خود ایده بگیرد.

ما پیشنهاد میکنیم فقط به طرح و رنگها نگاه نکنید، بیشتر تمرکزتان روی امکانات باشد، زیرا امکانات که مشخص شود هر طرح و رنگی را میتوان پیاده سازی کرد.

سعی کنید از رنگهای زیادی در سایتتان استفاده نکنید چون سایت شما فروشگاهی است و محصولات یا خدمات شما به اندازه کافی تصاویر با رنگهای مختلف دارد و در این حالت اگر رنگهای اصلی سایت زیاد باشد باعث بی حوصله شدن کاربرانتان خواهد شد.
نهایتا طرح پایه شما باید ۳ یا ۴ رنگ اصلی داشته باشد.

بعد از انتخاب کلیت طرح سایت، شرکت طراحی سایت نمونه اولیه طرح و امکانات را آماده میکند تا به رویت مشتری برسد.

ممکن است برخی شرکتها طرح اولیه را به صورت ریسپانسیو ارائه ندهند و بعد از تایید طرح حالتهای نمایش برای گوشی و تبلت آماده گردد که این موضوع باعث میشود طرح اولیه چند روزی زودتر آماده شود.

در اینجا مشتری بعد از دیدن طرح اولیه باید مشکلات، کمبودها و باگ های احتمالی را اعلام کند تا شرکت طرح نهایی را کاملا مطابق با نظر مشتری آماده کند.

پس از تایید طرح نهایی شرکت طراحی سایت شروع به بهینه سازی کردن کدها خواهد کرد.

بعد از بهینه سازی کدها و آماده سازی زیر ساختهای سئو تکنیکال، سورس کدها جهت انتقال به سرور کپسول میشوند.

 پس از  آپلود کدها روی هاست و آنلاین شدن سایت دسترسی های پنل مدیریت سایت در اختیار مشتری قرار میگیرد و پشتیبانی سایت از این تاریخ به مدت یکسال آغاز میگردد.

در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی که از پایه کد نویسی میشود، شرکت طراحی سایت باید حتما طرح اولیه را به صورت فایلهای گرافیکی ارائه دهد تا شما هر تغییری دارید انجام دهید، زیرا کوچکترین تغییر های طرح گرافیکی در کدنویسی اختصاصی باعث تغییر در صدها خط کد میشود.

جهت همین موضوع مشتریان ما که طراحی اختصاصی را انتخاب میکنند قبل شروع کد نویسی کاملا تمام صفحات سایتشان را به صورت گرافیکی میبینند و وقتی همه بخش ها مورد تایید نهایی قرار گرفت، طرح ها جهت تبدیل شدن به کد به واحد فنی و برنامه نویسی منتقل میشود.

 

افزایش کسب درآمد فروشگاه اینترنتی

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

57 پاسخ

 1. ما هم در ابتدا از خدمات سایت ساز **** استفاده کردیم چون نسبت به طراحی سایت ارزانتر بود ولی اصلا خوب نبود، مشکل ما روی سئو بود و شرکت اصلا کمکمون نکرد. با کلی بحث کنسل کردیم و پولمونو پس گرفتیم.

  1. نام سایت ساز از پیام شما پاک شد، بله سایت سازها متاسفانه هنوز در ایران به کیفیت ایده آل نرسیده اند. پیشنهاد ما به شما طراحی سایت فروشگاهی با مالکیت خودتان است. موفق باشید.

 2. چرا انقدر قیمت طراحی سایت فروشگاهی مختلف هست؟ امکانات سایت فروشگاهی خیلی با هم فرق داره؟

  1. بله قیمتها متفاوت هست چون زیرساخت ها متفاوت است. طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی به دلیل کد نویسی کامل سایت با زبانهای مختلف، هزینه ای بالا دارد.
   در طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس هم چندین عامل باعث تغییر قیمت میشود مانند طراحی اختصاصی قالب سایت، برنامه نویسی پلاگین اختصاصی، استفاده از پلاگین های پولی و لایسنس دار، پشتیبانی واقعی سایت، استفاده از هاست با کیفیت و بهینه سازی واقعی کد های سایت برای سرعت سایت، بهینه سازی نرخ تبدیل و سئو تکنیکال سایت.
   در جواب یک نظر نمیتوان همه عوامل را بیان کرد ولی سعی کردیم مهمترین عوامل را اعلام کنیم.

  1. سلام، ممنون از شما که مطلب را خواندید، در کمترین زمان طی 3 روز میشه ساخت سایت فروشگاهی را انجام داد ولی اگر فروشگاه حرفه و دارای امکانات زیادی باشد حداقل 15 روز کاری زمانبری دارد.

 3. ضمن عرض ادب و تشکر بابت مطلب خوبتون خواستم جویا بشم از لحظه سفارش سایت فروشگاهی تا لحظه تحویل سایت به ما چقدر زمانبری خواهد داشت؟

  1. کاملا به اینکه طراحی فروشگاه اینترنتی با چه امکاناتی باشه وابسته هست اما میشه حداقل زمان رو روی 5 روز در نظر گرفت.

 4. سلام، طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی قیمتش بیشتره یا طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس؟

  1. سلام، به صورت کلی طراحی فروشگاه اینترنتی اختصاصی منظور کد نویسی اختصاصی با فریم ورکی مثل لاراول که زیرساخت PHP دارد هزینه چند برابری نسبت به طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس دارد.

 5. سلام، میشه در مورد قیمت طراحی سایت فروشگاهی بیشتر توضیح بدید، از کجا بفهمم قیمتی که دارن بهم میدن درسته، چون خیلی اختلاف قیمت طراحی سایت فروشگاهی زیاده، از 7 میلیون تا 115 میلیون بهم قیمت دادن، کدوم درسته، اصلا منطقیه این قیمتها؟

  1. سلام، سوال خیلی جامعی پرسیدید، قیمت طراحی سایت فروشگاهی وابسته به عوامل زیادی هست اما برای اینکه بتونید از منطقی بودن قیمت مطلع بشید به چند دسته تقسیمشون میکنم و ضمنا این اعلام قیمت ها برای آذر ماه سال 1401 هست و اگر شما در آینده دارید این مطلب رو میبینید ممکنه چندین برابر افزایش پیدا کرده باشه.
   – دسته اول طراحی وب سایت فروشگاهی با سایت ساز هست و سالیانه مبلغی تقریبا 3 میلیون تومانی میپردازید و هیچوقت مالک حقیقی سایتتون نخواهید بود. هر سال باید این هزینه پرداخت بشه که اصلا پیشنهاد نمیشه.
   – دسته بعدی ساخت سایت فروشگاهی با قالب آماده که مطلقا ممنوع هست، چون اکثر توسعه دهنده های ایرانی که قالبهای چپ چین خارجی رو به راست چین و زبان فارسی تبدیل میکنن، با تغییراتشون باگهای زیادی رو در سایت ایجاد میکنن که این قالبها در بهترین حالت هیچ رتبه ای در گوگل نمیگیرن و هرچقدر زمان روی اون بذارید بیهودست. هزینه این دسته بین 250 هزار تومان 5 میلیون تومان هست.
   – دسته بعدی استفاده از سیستم مدیریت محتوا مثل وردپرس و جوملا هست که بهترینشون وردپرس میباشد و اگر یک شرکت برای شما طراحی انجام بده بین 8 الی 25 میلیون از شما دریافت میکند.
   – در نهایت برنامه نویسی اختصاصی سایت فروشگاهی هست که با توجه به زبان برنامه نویسی سایت بین 30 الی 250 میلیون هزینه دارد.

 6. ممنون برای مطلب خوبتون، قیمت سایت فروشگاهی رو میفرمایید، ضمنا من نمیدونم وردپرس چی هست، لطفا راهنمایی میکنید؟

 7. سلام وقتتون بخیر شما نمونه سایت فروشگاهی هم دارید که ما قبل از سفارش طراحی سایت فروشگاهی بتونیم ببینیم که ایده برای سایت خودمون بگیریم یا بگیم شبیه به همون برامون طراحی انجام بدید؟ البته منظورم از نمونه طراحی سایت فروشگاهی این نیست که سایتهایی مثل دیجی کالا یا ایمالز باشه، نمونه سایت فروشگاهی که به طرح های روز دنیا نزدیک باشه

  1. سلام، با توجه به اینکه تمام طراحی سایت فروشگاهی به صورت اختصاصی انجام میشه، قبل از شروع کار هم نمونه کار مشتریهای قبلی و هم نمونه سایت فروشگاهی که در سایتهای خارجی وجود داره رو به شما نشون میدیم تا ایده بگیرید و دقیقا طبق نمونه سایت فروشگاهی که انتخاب کردید کارتون انجام میشه. برای دیدن نمونه ها با ما تماس بگیرید.

 8. سلام، من میخوام سایتمو از سایت ساز به سایت اختصاصی تبدیل کنم، شما میتونید انجامش بدید؟

 9. سلام یه سوال داشتم، ما برای طراحی سایت فروشگاهی باید اول اینماد بگیریم یا اول باید سایت آماده بشه بعد اینماد بگیریم؟

  1. سلام، شما باید اول طراحی سایت فروشگاهی را انجام بدید، بعد آدرس سایت را برای بررسی در سامانه اینماد ثبت کنید. سایتهای فروشگاهی که ما برای مشتریها طراحی کردیم تقریبا کمتر از 3 روز اینماد دریافت کرده اند.

 10. سلام، بهترین پلتفرم برای ساخت سایت فروشگاهی چه پلتفرمی هست؟

  1. سلام، فرقی نمیکنه شما از چه پلتفرمی یا زبان برنامه نویسی استفاده کنید، مهم اینه همه خواسته های شما توسط آن زبان یا پلتفر در ساخت سایت فروشگاهی شما برطرف شود.

 11. سلام ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس بهتره یا کدنویسی اختصاصی؟
  ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. سلام این موضوع کاملا به هدفی که از طراحی فروشگاهی اینترنتی دارید بستگی دارد، اگر هدف شما به امکانات پیچیده نیاز ندارد از وردپرس استفاده کنید، اگر اولین بار است که ساخت سایت فروشگاهی انجام میدهید از وردپرس استفاده کنید، اگر میخواهید کمتر هزینه کنید طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس انجام دهید، در غیر این صورت طراحی فروشگاه اینترنتی را با کد نویسی اختصاصی انجام دهید. اصولا مشتریانی به ما سفارش طراحی سایت فروشگاهی به صورت کدنویسی اختصاصی را میدهند که چندین سال فروشگاه اینترنتی وردپرسی داشته اند و حالا امکاناتی را میخواهند که وردپرس پاسخگوی آن نیست، یکی از این امکانات پاسخ دهی خوب در زمان ورود هم زمان تعداد زیادی بازدید کننده است که با طراحی سایت اختصاصی میتوان به این نیاز را برطرف نمود.

 12. ما برای طراحی فروشگاه اینترنتی برای لباس کودک که به اینستاگراممون وصل باشه از فروشگاه ساز استفاده کردیم، بدترین تجربه ای بود که داشتیم، هر روز سیستمشون مشکل داشت سایت بالا نمیومد، ۳ میلیونی که برای یکسال پرداخت کردیم مثلا سایت داشته باشیم به کنار، انقدر مشتری از دست دادیم ۱۰ برابر پول سایت بهمون ضرر زدن. الان نمیدونم طراحی فروشگاه اینترنتی رو با وردپرس برامون انجام بدن بهتره یا کدنویسی اختصاصی انجام بدیم؟

 13. اگر طراحی سایت فروشگاهی با سایت ساز انقدر بد هست چرا این همه آدم دارن انجام میدن؟

  1. سلام، ما در این مطلب سعی نداشتیم که بگیم طراحی سایت فروشگاهی با سایت سازها بد هست یا خوب، این کاملا به هدف شما از طراحی فروشگاه اینترنتی بستگی داره، اگر قرار نیست هیچ رشدی در کار باشه و فقط میخواید چندتا محصول داشته باشید و تمرکز فروش روی همونها هست میتونه سایت ساز گزینه مناسبی باشه، اما اگر در آینده ممکنه کسب و کار آنلاین شما گسترش پیدا کنه و تعداد محصولاتتون زیاد بشه، پیشنهاد ما به شما اینه که طراحی سایت اختصاصی انجام بدید.

  1. سلام، قیمت طراحی سایت فروشگاهی کاملا وابسته به امکاناتی است که تمایل دارید در سایتتون وجود داشته باشه اما به صورت کلی از مبلغ 3 میلیون تا 30 میلیون تومان میتونه هزینه طراحی سایت فروشگاهی شما متفاوت باشد.

  1. سلام، ممنون از توجهتون، هزینه سایت فروشگاهی وابسته به امکاناتی هست که تمایل دارید سایت شما داشته باشه و از مبلغ 3 الی 30 میلیون متفاوت میباشد.

 14. سلام ما تعداد محصولاتمون کم هست و صنعتی هستن، سالی یکی دو مورد هم بهشون اضافه میشه، طراحی سایت فروشگاه اینترنتی انجام بدیم یا شرکتی؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام، برای این تعداد محصول ما پیشنهاد نمیکنیم که سایت به صورت فروشگاه اینترنتی باشه، اگر مشتریان شما پرداخت آنلاین انجام میدن میتونید زیرساختهای پرداخت آنلاین فروشگاه رو داشته باشید. اما اصولا محصولات صنعتی مبالغ بالایی دارن و به صورت قرارداد و در دفتر شرکت خریداری میشن، به همین دلیل شما بهتره که طراحی سایت شرکتی داشته باشید و محصولات به صورت کاتالوگی در صفحات اختصاصی سایتتون معرفی بشن و ما توانایی ارائه این خدمات را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای داریم.

 15. سلام، ساخت فروشگاه اینترنتی با زبان برنامه نویسی php بهتر هست یا پایتون؟ من میخوام طراحی سایت فروشگاهی انجام بدم ولی نمیدونم با کدوم زبان بهتره انجام بدم.

  1. سلام، با توجه به سوالی که پرسیدید مشخص هست شما هیچ تجربه قبلی در ساخت سایت فروشگاهی ندارید، ما پیشنهاد میکنیم در شروع کار به هیچ وجه طراحی سایت با برنامه نویسی اختصاصی انجام ندید، چون الان بیش از 90 نیازهایی که شما برای فروشگاه اینترنتی دارید توسط سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس برآورده میشه، شما بعد از 1 الی 2 سال داشتن فروشگاه اینترنتی شاید به شرایطی برسید که نیاز به امکانات خیلی پیچیده تری داشته باشید که میتوانید آن بخش ها را با برنامه نویسی برطرف کنید.
   ضمنا از php برای برنامه نویسی اپلیکیشن های تحت وب استفاده میشه و زبان تخصصی طراحی سایت هست، درسته پایتون زبان برنامه نویسی خوبی هست اما لازم نیست شما برای طراحی سایت از پایتون استفاده کنید زیرا توسعه دهنده های پایتون هزینه های بالایی دریافت میکنند که مقرون به صرفه نیست شما با این زبان سایت راه اندازی کنید، مگر شما امکاناتی در سایت بخواهید که فقط با پایتون قابل پیاده سازی باشد.

 16. سلام، اگر بخوایم سریعترین زمان ممکن برای ما ایجاد سایت فروشگاهی کنید چقدر طول میکشه؟

  1. سلام، در مواردی ما در کمتر از 24 ساعت ایجاد سایت فروشگاهی داشتیم و به صورت کامل و حرفه ای طراحی سایت فروشگاهی انجام شده ولی این ارائه خدمات فوری هزینه ای بالاتر از حالت نرمال دارد.

 17. سلام، من نیاز دارم برای پیج اینستاگرامم ساخت فروشگاه اینترنتی داشته باشم.

 18. سلام ممنون برای اطلاعات خوبی که قرار دادید، برای ساخت فروشگاه اینترنتی لازم هست از قبل مجوز خاصی داشته باشیم؟

  1. سلام، ممنونم، شما برای ساخت فروشگاه اینترنتی نیاز به مجوز ندارید، اما برای دریافت درگاه پرداخت مستقیم بانکی نیاز به اینماد دارید و برای فروش بعضی از محصولات هم باید از سازمانهای مربوطه مجوز داشته باشید، اما به صورت کلی ما برای طراحی فروشگاه اینترنتی شما هیچ مجوزی از شما دریافت نمیکنیم.

 19. سلام، ما برای ساخت فروشگاه اینترنتی که کتاب بفروشیم باید چقدر هزینه بپردازیم؟

  1. سلام، طراحی سایت فروشگاهی در چندین پکیج ارائه میشود و بستگی به امکاناتی دارد که شما میخواهید در سایتتان وجود داشته باشد، به شما پیشنهاد میکنیم برای اعلام قیمت دقیق از مشاوره رایگان ما استفاده بفرمایید.

 20. سلام، اگه طراحی سایت فروشگاهی برامون انجام بدید میشه غیر از کالاهای فیزیکی کالاهای دیجیتالی مثل جزوه بفروشیم یا باید یه سایت فروشگاهی دیگه طراحی کنید برامون؟

  1. سلام، بله شما میتوانید کالاهای فیزیکی، انواع خدمات و کالای دیجیتالی و فایل را از طریق فروشگاه اینترنتی خود به فروش برسانید. فقط در زمانی طراحی سایت فروشگاهی باید اعلام کنید که قصد فروش کدام موارد را دارید.

 21. طراحی سایت فروشگاهی برای لوازم الکتریکی بخوایم راه اندازی کنید چقدر هزینه داره؟ بعد چندتا محصول میشه داخل سایت گذاشت؟

  1. سلام، شما محدودیتی برای قرار دادن محصول در سایت ندارید، در رابطه با قیمت هم باید خدمتتون عرض کنم که ساخت سایت فروشگاهی به امکاناتی که میخواهید در سایت وجود داشته باشد بستگی داره، برای اعلام قیمت دقیق لطفا با شماره 02191018905 تماس بگیرید.

  1. مهمترین امکانات در ساخت سایت فروشگاهی، معرفی محصول، سبد خرید، درگاه پرداخت، دسته بندی محصولات است، باقی امکانات بر اساس نیازهای شما می باشد.

 22. ما اگر سایت فروشگاهی طراحی کنیم میتونیم به ترب هم وصل کنیم یا نه؟

  1. بله شما اگر طراحی سایت فروشگاهی انجام بدید این امکان را خواهید داشت که آن را به انواع موتورهای جستجو محصول متصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چک لیست امکانات طراحی سایت فروشگاهی
چک لیست امکانات ضروری طراحی سایت فروشگاهی
درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
لطفا اطلاعات تماس خورد را وارد نمایید تا برای هماهنگی مشاوره با شما تماس بگیریم
طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
با ما تماس بگیرید

شماره تماس

ورود به سایت