آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت روشن

68 995 910 - 021
لوگو طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
حداقل امکانات سایت

حداقل امکانات مورد نیاز سایت در سال 2021

اگر شما هم برنامه طراحی سایت دارید باید بدانید حداقل نیازهای طراحی سایت چیست، حداقل مواردی که باید سایتتان داشته باشد چیست و چرا این آیتم ها ضروری هستند.

در اصل این مطلب یک چک لیست است که اگر میخواهید سفارش طراحی سایت بدهید بهتر است نکات آن را یادداشت کنید یا مطلب را ذخیره کنید تا در زمان سفارش از آن استفاده کنید.

در ابتدا من سفارش طراحی سایت را به دو دسته تقسیم میکنم:

طراحی سایت برای برند و افراد شناخته شده و طراحی سایت برای رقابت اینترنتی.

دلیل این تقسیم این است که برندها و افراد شناخته شده به آیتم های اختصاصی تری در سایت خود نیاز دارند.

طراحی سایت برای برند و افراد شناخته شده

برند و افراد شناخته شده نیاز آنچنانی به رقابت اینترنتی و قرار گیری در لینک اول گوگل با کلمات کلیدی کسب و کارشان را ندارند، چون مردم اصولا نام آنها یا نام برند آنها را در گوگل سرچ میکنند و خیلی راحت میتوان در این عبارات این سایتها را به لینک اول گوگل رساند.

پس توجه افرادی که تمایل به طراحی سایت برای برند خود دارند باید بیشتر از رقابت آنلاین روی بهینه کردن مسیر مشتری در وبسایتشان باشد که این کار را میتوانند خودشان انجام دهند یا از یک مشاور سایت حرفه ای کمک بگیرند تا از بهترین و جدیدترین تکنولوژی ها برای ساخت این مسیر استفاده کند.

باکس مشاور سایت

حداقل امکانات برای طراحی سایت برند و سلبریتی ها

مسیر را کوتاه کنید

تا میتوانید کاری کنید که مخاطب هرچه سریعتر به خواسته اش برسد.

اگر کالا میفروشید حساب کنید اگر یک کاربر برای اولین بار وارد سایت شما شود چقدر راحت میتواند کالای مد نظر خود را پیدا کند، چقدر راحت میتواند مسیر پرداخت و تهیه آن کالا را بپیماید.

حتی اگر توانستید به اندازه یک کلیک این مسیر را کوتاه تر کنید به شدت میتواند همین اقدام کوچک فروش سایت شما را افزایش دهد.

اگر فروش از طریق سایت نداشتید هم باز میتوانید مسیر ها را بهینه تر کنید، اگر میخواهید محتوای خاصی را به بازدید کننده خود نشان دهید ببینید چقدر راحت میتواند در محتواهای سایت جستجو انجام دهد.

استفاده از جستجوگر

سعی کنید حتما در قسمت محتواهای سایت هم از یک سیستم جستجو حرفه ای استفاه کنید که روی تمام کلمات و حتی تگ های مطالب شما جستجو انجام دهد و پیشنهاد من این است از جستجوگر های ای جکسی استفاده کنید که نیاز به لود کامل صفحه نباشد و همین کار به شدت روی رضایت بازدید کننده تاثیر دارد.

استفاده از فیلتر

همچنین از فیلتر مطالب استفاده  کنید، مثلا مطالب خود را حتما بر اساس دسته بندی فیلتر کنید، حتی در داخل دسته بندی ها هم از فیلتر های دقیق تر و جزیی تر نیز استفاده کنید، چون ممکن است شما در یک دسته بندی ده ها مطلب داشته باشید که کاربر مجبور به گشتن صفحات مختلف  برای محتوای مد نظر خود نباشد.

این دو آیتم به شدت به بازدید کننده شما کمک میکند که به راحتی بتواند به مطلب و محتوای مد نظر خود دسترسی پیدا کند.

توجه کنید کاربران آنلاین به دلیل سرعت بالای دنیای دیجیتال به شدت بی صبر شده اند و اگر هر کاری که میخواهند را سایت شما در کمتر از 3 ثانیه انجام ندهد قطعا سایت را ترک خواهند کرد. پس باز هم پیشنهاد من به شما این است که حتما اگر سایت دارید از یک مشاور سایت حرفه ای کمک بگیرید که در ابتدا سایت شما را آنالیز کند تا مشکلات آن را به شما بگوید و اگر سایت ندارید قبل از طراحی حتما استراتژی طراحی سایت خود را با یک مشاور سایت طراحی کنید تا بهترین ابزار و امکانات در سایتتان قرار بگیرد.

باکس مشاور سایت

گرافیک چشم نواز

با توجه به اینکه طراحی سایت سلبریتی یا طراحی سایت برند در حال انجام گرفتن است یک آیتم خیلی ضروری طراحی گرافیکی اختصاصی است.

ظاهر سایت شما مثل پوشش شما جلو مخاطبان و طرفدارانتان مهم است، اصلا این اشتباه را نکنید که از یک قالب از قبل طراحی شده یا یک طرح معمولی در سایت خود استفاده کنید چون به برند شما در اینترنت به شدت آسیب خواهد زد.

قویترین و مهمترین محل حضور شما در اینترنت فقط وبسایت شما است، نه اینستاگرام نه هیچ شبکه و برنامه دیگری، شما باید سایتی با ظاهری کاملا شیک و با هارمونی رنگی زیبا داشته باید تا بازدید کننده در همان نگاه اول متوجه شود که سایت شما از هر سایت دیگری که دیده است متفاوت است.

باشگاه مشتریان

در سایت خود بخشهایی را داشته باشید که بتواند اطلاعات بازدید کننده های شما را جمع آوری کند، اطلاعاتی مثل شماره تماس، آدرس ایمیل، نام و نام خانوادگی؛ اینها حداقل اطلاعات ضروری و کاربردی است که شما میتوانید به کمک آن انواع جشنواره ها یا کمپین ها را برگزار کنید.

اصولا برای جمع آوری این اطلاعات از لندینگ پیج ها استفاده میشود که و در قبال ارائه اطلاعات یا یک هدیه اطلاعات کاربر توسط فرم جمع آوری میشود تا در آینده برای اطلاع رسانی های مختلف از آن استفاده شود.

 

طراحی سایت برای رقابت آنلاین

طراحی سایت برای این رقابت دارای حساسیت های خاصی میباشد، شما برای رقابت آنلاین نیاز به امکانات خیلی ویژه ای دارید، چه از تولید محتوای درست و با کیفیت و جذاب گرفته تا دسته بندی درست اطلاعات در داخل سایت، لینک دهی درست، معرفی مطالب مشابه برای نگه داشتن بیشتر کاربر در سایت، آنالیزور های مختلف برای بررسی بازدیدها و مشخص کردن نوع مخاطبان و آیتم های دیگر.

در ادامه چک لیستی از مواردی که برای طراحی سایت سئو شده ضروری است را برای شما نام خواهیم برد، سعی کنید این اطلاعات را یادداشت کنید یا این صفحه را ذخیره کنید یا در لیست علاقه مندی قرار جستجوگر خود قرار دهید.

حداقل امکانات برای طراحی سایت رقابت آنلاین

 

 

 

 

 

 

فهرست مطالب

با دوستانتان به اشتراک بگذارید
خبرنامه آکادمی کسب و کار اینترنتی روشن

با عضویت در خبرنامه روشن، هر هفته یک ایمیل مفید در زمینه آموزش فروش اینترنتی دریافت کنید

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
لطفا اطلاعات تماس خورد را وارد نمایید تا برای هماهنگی مشاوره با شما تماس بگیریم
طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
با ما تماس بگیرید

شماره تماس

ورود به سایت