آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت روشن

905 18 910 - 021
لوگو طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
طراحی سایت در کرج

شرکت دیجیتال مارکتینگ روشن ، خدمات بسیاری را در نقاط بسیاری از کشور عزیزمان ایران ، به بهترین شکل ارائه می نماید که شامل طراحی سایت در کرج نیز ، می باشد.

در زمانی که بسیاری از نیازها توسط دنیای وسیع اینترنت ، تا حد زیادی رفع می شود ، و همه برای یافتن راه حل یا جواب سوالات خود از گوگل استفاده می کنند ، کسب و کار شما هم نیاز است در این دنیا قرار بگیرد و دیده شود و در نتیجه ، به کسب درآمد بیشتر به شما کمک ببخشد.

یکی از مهم ترین راه های دیده شدن در بازارهای اینترنتی در حال حاضر ، داشتن وبسایت می باشد که به جذب بیشتر مشتری و برقراری ارتباطی ساده منجر می گردد.

بنابراین اگر در شهر زیبای کرج ، هر نوع کسب و کار یا حرفه ای را دارید که نیاز دارد دیده شود و مخاطبین بیشتری را به بهترین شکل ، جذب خود نماید ، با کمک مجموعه روشن که خدمات طراحی سایت در کرج هم ، ارائه می دهد و در این حوزه از مقام بالایی در میان دیگر مجموعه ها برخوردار است ، وبسایت خود را افتتاح نمایید.

انتخاب شرکت دیجیتال مارکتینگ روشن ، برای حضور شما در بازار جهانی اینترنت ، خدماتی عالی از جمله پشتیبانی را ارائه می دهد تا هرگز در این مسیر احساس تنهایی نکنید و در صورت داشتن هرگونه سوال ، به شما کمک خواهد کرد.

طراحی سایت با مجموعه روشن

افتتاح وبسایت و تأثیرات آن بر پیشرفت و توسعه کسب و کار

صرفه جویی در هزینه ها

راه اندازی یک وبسایت برای کسب و کار خود ، همانند یک فروشگاه می ماند که در دنیای دیجیتال حضور دارد با این تفاوت که شما محیطی مخصوص برای کسب و کار خود دارید ، همانند یک مغازه که هزینه زیادی را به همراه نخواهد داشت. همچنین در این فروشگاه نیازی به فروشنده ندارید که حقوقی از شما دریافت کند و درنتیجه آن ،  به راحتی مشتریانتان به محصولات و خدمات شما به صورت آنلاین ،‌ دسترسی خواهند داشت.

دسترسی 24 ساعته

داشتن یک سایت برای کسب و کار ، قابلیت این را دارد که شغل شما در هر ساعت از شبانه روز ، امکان فعالیت را داشته باشد و به مشتریان این اطمینان خاطر را می دهد که ، محصولات یا خدمات شما همیشه در دسترس و قابل استفاده می باشند.

گسترش بازار

با وبسایت خود می توانید در بازاری بزرگ تر از محل خود ، حضور پیدا کنید و محصولات و خدماتتان را نه تنها به محله های دیگر از شهر خود بلکه به بازار داخلی کشور خود و حتی خارج از کشور خود ارائه نمایید. دیگر مسافت های طولانی و مرزها برای کار شما ، مانعی نخواهند بود.

تبلیغات و بازاریابی

وجود شما در بازار جهانی این قابلیت را به شما می دهد که تبلیغات موثر و خوبی را برای بیزینس خود داشته باشید و همچنین با استفاده از راهکارهای دیجیتالی ، با نیازها و سلایق مشتریان خود آشنا شده و راه های بهتر و بسزایی را ، برای جلب نظرشان پیاده سازی نمایید.

تبلیغات و بازاریابی

تعامل با مشتری

مشتری ها و کاربران می توانند با استفاده از سایت شما ، با کسب و کارتان تعاملی زیاد و راحت داشته باشند و با نوشتن نظرات و دیدگاه خود به اطلاعاتی مناسب درباره ی خدمات و محصولات شما دست یابند.

سازماندهی بیشتر

با داشتن یک سایت برای بیزینس خود ، می توانید کسب و کارتان را به بهترین شکل سازماندهی کرده و اطلاعاتی مربوط به محصولات ، سرویس ها و فعالیت های شما را به کاربران انتقال دهد و همچنین اطلاعات مورد نیاز خود را هم به راحتی ، از آن دریافت نمایید.

افزایش اعتبار

دارا بودن یک وبسایت عالی و حرفه ای در نظر کاربران و مشتریان شما ، اعتمادشان را  جلب کرده و به افزایش اعتبار شما در دنیای بیزینس می پردازد.

پیشرفت در فروش آنلاین

اگر کسب و کار شما دارای محصولات فیزیکی  و دیجیتالی باشد ، به کمک وبسایت می توانید آن ها را به صورت آنلاین به فروش برسانید و محصولات خود را در نقاط بسیاری به راحتی ارائه دهید.

رصد و تحلیل داده ها

داشتن وبسایت به شما ، قابلیت مانیتورینگ و تحلیل دقیق اطلاعات مربوط به کاربران و مشتریان را می دهد ، که از آن ها می توان در جهت یافتن راهکار هایی مناسب و  بهبود عملکرد در کسب و کار خود استفاده نمایید.

با دریافت خدمات طراحی سایت در کرج ، از شرکت دیجیتال مارکتینگ روشن ، به کار خود ارزش و اعتبار دهید و در میان رقبای خود ، به بیشترین موفقیت ها دست پیدا کنید.

تحلیل داده ها

هزینه های طراحی سایت در کرج

از مباحث بسیار مهم در هر کاری ، محاسبه هزینه آن می باشد و طراحی سایت نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. شرکت دیجیتال مارکتینگ روشن ، در این زمینه نیز عملکردی مناسب داشته و دارای هزینه هایی عقلانی و مقرون به صرفه می باشد.

هزینه و قیمت طراحی سایت در کرج ، به عوامل و شرایط بسیاری بستگی دارد که بر اساس نظر و سلیقه هر مشتری ، متفاوت خواهد بود.

ابتدایی ترین این عوامل ، خرید دامنه و هاست می باشد . ، پسوند های مورد استفاده در ایران ir و com است که با توجه به خواسته و نیاز بیزینس مشتری ها انتخاب می گردد. برای حضور در بازار اینترنتی در داخل ایران از دامنه ir و برای ایجاد جایگاه در بازارهای دیجیتالی جهان از دامنه com استفاده می شود.

بعد از انتخاب دامنه به خرید هاست و سرور خواهیم رسید ، که انتخاب آن نیز ، وابسطه به نیاز و بر اساس قدرت و حجم می باشد ، که بر روی میزان هزینه تاثیر مستقیمی خواهد گذاشت.

از دیگر عواملی که بر روی قیمت و هزینه طراحی سایت در کرج تاثیر می گذارد ،‌امکانات و ویژگی هایی است که بر اساس نیاز و سلیقه مشتری صورت می گیرد. هر چه این امکانات و ویژگی ها بیشتر باشد و در نتیجه آن سایت پیچیده تر باشد ، قیمت و زمان ساخت آن ، افزایش خواهد گرفت.

عامل مهم دیگر که بر روی هزینه طراحی سایت موثر می باشد ، نوع وبسایتی است که طراحی می شود.

انواع مختلفی از وبسایت ها وجود دارند که نوع آن به کسب و کار یا حرفه ای که برایش ، سایت طراحی می شود بستگی دارد ، انواع این سایت ها شامل:

  • وبسایت فروشگاهی
  • وبسایت آموزشی
  • وبسایت شرکتی
  • و بسایت پزشکی
  • وبسایت حقوقی

و انواعی دیگر از وبسایت ها ، می باشد.

از عوامل اصلی دیگر می توان به این نکته اشاره کرد که ‌، بعضی از وبسایت ها نیاز به طراحی اختصاصی دارند ، که با درخواست کارفرما ، سایتی طراحی خواهد شد که کاملا کدنویسی شده باشد ؛ این نوع از سایت ها هزینه ای بیشتر از طراحی سایت های وردپرس ، به دنبال خواهند داشت.

مجموعه دیجیتال مارکتینگ روشن نیز از امکان طراحی سایت در کرج به صورت اختصاصی ، برخوردار می باشد که برای دریافت اطلاعات بیشتر در این باره می توانید با مشاوران ،‌ در تماس باشید.

طراحی سایت فروشگاهی

اگر کسب و کار یا بیزینس شما این امکان را دارد تا محصولی را به صورت فیزیکی یا دیجیتالی به فروش برساند ، شما نیاز به یک سایت فروشگاهی دارید.

شرکت دیجیتال مارکتینگ روشن ، با طراحی سایت فروشگاهی برای شما ، بر اساس نیاز و سلیقه خود ، ویترینی زیبا و جذاب در دنیای دیجیتال که درحال پیشرفت است ، خواهد ساخت ؛ که برای کاربران شما ، چشم نواز باشد و همچنین مشتریانی را به خود جذب نماید ، و کسب و کار شما توسعه و رونق گیرد.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت در کرج با وردپرس

در کنار سایت هایی که به صورت اختصاصی و با استفاده از کدنویسی طراحی می شوند ، نوعی دیگر در طراحی وجود دارد که بر پایه مدیریت محتوا ، پیاده سازی شده  که توسط سیستم های متنوعی شامل وردپرس ، جوملا، پرستاشاپ و … طراحی می شود.

در حال حاضر بهترین و پر استفاده ترین نوع طراحی سایت توسط سیستم مدیریت محتوا ، وردپرس می باشد که بسیار اقتصادی تر از طراحی با کدنویسی نیز ، می باشد. همچنین برای کسب و کارهای نو پا ، بهترین انتخاب می باشد و  درخواست ها برای آن ، هر روز بیشتر و بیشتر می شود.

شرکت دیجیتال مارکتینگ روشن ، در جهت خدمات طراحی سایت در کرج ، با کادری حرفه ای و با مهارت در زمینه وردپرس ، بسیار قوی عمل می کند و سایت هایی که ارائه می کند همگی از بهینه سازی و سئو عالی برخوردار بوده و با سرعتی بالا و امنیتی قوی در اختیار شما قرار داده خواهند شد.

طراحی سایت با ورد پرس

سخن آخر

با افزایش مخاطبان و کاربران در محیط دیجیتال مارکتینگ ، نباید میدان را خالی گذاشت و برای حضور و ارائه خدمات خود به صورت پیشرفته و ایجاد بستری مناسب در حوزه کاری و حرفه خود در میان رقبایتان ، حتما در این حوزه فعالیت نمایید. که این امکان برای شما ، با داشتن وبسایت خود صورت می گیرد.

شرکت دیجیتال مارکتینگ روشن با ارائه طراحی سایت در کرج ، به مشاغل و حرفه های موجود در شهر کرج ، این امکان را خواهد داد که در این عرصه به بهترین شکل ، حضور پیدا نمایید.

فهرست مطالب

با دوستانتان به اشتراک بگذارید
خبرنامه آکادمی کسب و کار اینترنتی روشن

با عضویت در خبرنامه روشن، هر هفته یک ایمیل مفید در زمینه آموزش فروش اینترنتی دریافت کنید

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
لطفا اطلاعات تماس خورد را وارد نمایید تا برای هماهنگی مشاوره با شما تماس بگیریم
طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
با ما تماس بگیرید

شماره تماس

ورود به سایت