آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت روشن

68 995 910 - 021
لوگو طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
مشاوره طراحی سایت چیست

مشاوره طراحی سایت چیست؟

مشاوره طراحی سایت یعنی بررسی کسب و کار شما توسط متخصصین طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ جهت شناخت نیازهای آنلاین کسب و کار و انتخاب بهترین ابزارها برای حضور کسب و کار در دنیای آنلاین.

مختصر ترین و بهینه ترین تعریف از مشاوره طراحی سایت متنی بود که ذکر شد. اما شما چطور میتوانید تشخیص دهید افرادی که به شما مشاوره میدهند متخصص این کار هستند؟

هر شخصی در کاری که فعالیت دارد برای اینکه بتواند متخصص شود، باید حداقل 3 سال یا 10 هزار ساعت در آن رشته فعالیت داشته باشد تا بتواند خود را متخصص آن موضوع بنامد، طراحی سایت موضوع ساده ای نیست که شما با خواندن چند مطلب در اینترنت و یا انجام چند کار مثل نصب سایت رو هاست فکر کنید توانسته اید طراح سایت شوید.

چرا مشاوره طراحی سایت ضروری است

سایت در نهایت یک ابزار است که اگر شما ندانید چطور با آن شروع کنید، کارها و توسعه آن را فاز بندی کنید و استراتژی محتوا گذاری و پیشرفت سایت چگونه باشد اصلا داشتن آن به تجارت شما کمکی نخواهد کرد.

به طور مثال تصور کنید شما یک پیج اینستاگرام راه اندازی میکنید و بعد از چند ماه فعالیت متوجه میشوید پیج های دیگری که خیلی دیرتر از شما راه اندازی شده اند سریعتر رشد میکنند و به درآمد میرسند ولی شما با همه تلاشتان باز هم به نتیجه مدنظرتان نمیرسید.

شما برای راه اندازی پیج اینستاگرام حتی نیازه به هزینه کردن هم ندارید ولی برای طراحی سایت هزینه میکنید پس قطعا داشتن یک مشاوره طراحی سایت قبل از انجام کار برای شما یک ضرورت است تا با تصمیمات اشتباه بودجه خود را هدر ندهید و بدتر از آن زمانتان بیهوده هدر نشود.

زمانی که شما سفارش طراحی سایت انجام میدهید در شروع کار سایت و اولین ایندکس های آن در گوگل بهترین زمان برای مشخص کردن هدف اصلی سایت است تا گوگل بداند سایت شما دقیقا قرار است در کدام دسته بندی و ایندکس ها قرار بگیرد.

کاری که مشاوره طراحی سایت برای شما انجام میدهد

مشاوره طراحی سایت در اولین قدم به شما کمک میکند که استراتژِی محتوا گذاری سایت را مشخص کنید تا اولین مطالب سایت دقیقا در مورد موضوع هدفی باشد که میخواهد در آن موضوع در گوگل رتبه بگیرید.

دومین کمک مشاوره طراحی سایت جلوگیری از انجام هزینه های اضافه در شروع کار است، شما اگر نمیدانید دقیقا از طراحی سایت خود چه انتظاری دارید، تیم مشاوره طراحی سایت با تحلیل خواسته های شما و فاز بندی آن به شما در جلسه مشاوره طراحی سایت خواهند گفت  که از کجا و با چه ابزاری شروع کنید و در هر فاز از کار چه ابزار و امکاناتی را به سایت اضافه نمایید.

این در حالی است که بدون مشاوره طراحی سایت شما هیچوقت نمیدانستید که دقیقا چطور کار را شروع کنید.

سومین کمک مشاوره طراحی سایت به شما بهینه کردن هزینه های شما خواهد بود، در اولین برخورد هر شخصی با موضوع طراحی سایت با توجه به جستجوهایی که در اینترنت انجام میدهد شاید تصور کند که داشتن سایتی با کد نویسی اختصاصی برایشان بهتر است که این فقط برای شرکتهای طراحی سایت بهتر است چون شما اصلا با المان های طراحی سایت آشنا نیستید و طراحی سایت با کدنویسی اختصاصی هم هزینه های شما را چند برابر میکند و از طرفی چون زبان های برنامه نویسی را نمیشناسید ممکن است شخص یا شرکت طراحی سایت با زبانی که به آن مسلط است این کار را انجام دهد.

مثلا سایت شما را با زبان Asp.net بالا بیاورند که هزاران مشکل بعدی برای شما خواهد داشت مانند، نبودن توسعه دهند که توسعه دهنده های موجود وقتی قرار باشد کد شخص دیگری را توسعه دهند یا این کار را انجام نمیدهند یا با هزینه چند برابر این کار را خواهند کرد. و مشکل دیگر این که زبان برنامه نویسی ممکن است کتابخانه های قوی برای آینده و فازهای بعدی کار شما نداشته باشد.

پس مشاوره طراحی سایت به شما کمک میکند ابزارهایی که برای فازهای ابتدایی کارتان نیاز است را بشناسید و با کمترین هزینه از بهترین ابزارها استفاده کنید.

مشاوره طراحی سایت رایگان

در نهایت مشاوره طراحی سایت در آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن اجباری برای شما ایجاد نمیکند که حتما به دلیل دریافت مشاوره طراحی سایت اجبار برای همکاری با ما داشته باشید. ما مشاوره طراحی سایت رایگان ارائه میدهیم تا شما بتوانید بهترین تصمیم را برای آینده کسب و کار آنلاین خود بگیرید و در نهایت اگر ما گزینه مناسب شما برای همکاری بودیم، مفتخر میشویم در این مسیر در کنارتان باشیم.

برای دیدن صفحه اصلی مشاوره طراحی سایت و رزرو مشاوره طراحی سایت حضوری رایگان به صفحه مشاوره طراحی سایت مراجعه نمایید.

 

فهرست مطالب

با دوستانتان به اشتراک بگذارید
خبرنامه آکادمی کسب و کار اینترنتی روشن

با عضویت در خبرنامه روشن، هر هفته یک ایمیل مفید در زمینه آموزش فروش اینترنتی دریافت کنید

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
لطفا اطلاعات تماس خورد را وارد نمایید تا برای هماهنگی مشاوره با شما تماس بگیریم
طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
با ما تماس بگیرید

شماره تماس

ورود به سایت