آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت روشن

68 995 910 - 021
لوگو طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
طراحی سایت وکالت

ماهیانه 15 میلیون موکل منتظر شما هستند

بیش از 15 میلیون موکل در ماه

امروز بهترین بازاریاب برای وکلا و موسسه های حقوقی گوگل است.

بر اساس آمار موجود از سایتهای Alexa، Google Analytics و MOZ نسبت به دو سال پیش آمار جستجوهای اینترنتی برای مشکلات حقوقی از 5 میلیون جستجو در ماه به 15 میلیون جستجو رسیده است.
پس چرا تعداد زیادی از وکلا و موسسه های حقوقی در زمان کرونا غیر فعال شده اند و با کمبود موکل و پرونده های حقوقی مواجه هستند؟ طبق آمار بالا باید این افراد نسبت به دو سال گذشته 3 برابر مشتری بیشتری داشتند.

طراحی سایت وکالت

مشکل وکلا امروز تعداد مشتری ها نیست، مشتری ها بیشتر شده اند ولی روش جستجوی آنها برای پیدا کردن وکیل تغییر کرده است. به دلیل محدودیتهای حضور افراد در جامعه به دلیل شیوع کرونا، آنها برای سوالات خود پاسخ دهنده ای جدید به نام گوگل پیدا کرده اند.
البته که جستجو در گوگل بهتر است زیرا پرسیدن از اقوام برای معرفی یک وکیل هزاران حرف و حدیث دارد، (تصور کنید از اقوام یا دوستان خود بپرسید وکیل طلاق سراغ داری؟ چه فکرها که در مورد شما نمیکنند.) اما گوگل مرتبط ترین و بهترین موارد را معرفی میکند.

حالا کدام سایتها از این فرصت استفاده کردند و سیلی از موکیلن را به دفاتر خود کشاندند؟

سایت “یاسا” دو سال گذشته به صورت ماهیانه 350.000 بازدید کننده داشت که امروز به بیش از 1.600.000 بازدید کننده ماهیانه رسیده است.

سایت “داد راه” امروز بیش از 1.300.000 بازدید کننده دارد و فقط یک سایت واسطه برای معرفی وکیل است. البته درآمد واسطگی قطعا راحتتر است و درگیر پرونده ها هم نمیشوند.

سایت “بیدبرگ” با بیش از 1 میلیون بازدید کننده در ماه، قطعا نیاز به یک تیم حقوقی بزرگ دارند که طبق اعلام خودشان بیش از 230 متخصص حقوقی دارند و تا به امروز 480.000 درخواست حقوقی را پاسخگو بوده اند.

به اعداد و ارقام اعلامی نگاه کنید، شما کجای این آمار هستید؟ آیا منطقی است که هنوز به روش های قدیمی جذب موکل کنید؟ آیا فکر نمیکنید وقت تغییر رسیده است؟
زمانی که شما در ماه درگیر 5 یا 10 پرونده خود هستید این مجموعه ها با استفاده از تکنولوژی هایی که همین الان در اختیار شما هم هست میلیون ها نفر را به کسب و کار خود جذب میکنند و میلیاردها تومان کسب درآمد میکنند.

وجه اشتراک تمامی این کسب و کارها سایت آنها است. آنها سایتی را راه اندازی کرده اند و با فعالیت مداوم در آن سایت امروز به نهنگ های بازار شما تبدیل شده اند، به نظر شما این کار خارج از توان شما است؟

اگر به شما بگویم اکثر این سایتها در زمان شروع تنها یک نفر پشت سیستم بوده و مطلب گذاری را شروع کرده است و امروز به مجوعه هایی چند صد نفره تبدیل شده اند، آیا حرفم را باور میکنید؟
اگر بدانید قدم

این مطلب را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

واتساپ
تلگرام
ایمیل
پرینت
خبرنامه آکادمی کسب و کار اینترنتی روشن

با عضویت در خبرنامه روشن، هر هفته یک ایمیل مفید در زمینه آموزش فروش اینترنتی دریافت کنید

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
لطفا اطلاعات تماس خورد را وارد نمایید تا برای هماهنگی مشاوره با شما تماس بگیریم
طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
با ما تماس بگیرید

شماره تماس

ورود به سایت