آژانس دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت روشن

905 18 910 - 021
لوگو طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
اینفلوئنسر مارکتینگ

اینفلوئنسر کیست | هک رشد با اینفلوئنسر مارکتینگ

در این مطلب میخوانیم اصلا اینفلوئنسرها به چه درد ما می‌خورند؟ تبلیغات اینفلوئنسری یعنی چی؟ تبلیغات اینفلوئنسری انجام بدهیم؟ ندهیم؟ حالا اگر می‌خوایم انجام بدیم به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟ هزینه تبلیغات اینفلوئنسری چه مقدار است؟ در نهایت تبلیغات اینفلوئنسری مناسب پیج ما هست؟

جواب تمام این سوال‌ها را در ادامه به شما می‌گویم.

اگر می‌خواهید تمام این توضیحات را به طور تخصصی درباره‌ی پیج اینستاگرامی خود دریافت کنید با ما تماس برقرار کنید. کارشناسان در بخش مشاوره اینستاگرام بهترین راهنمایی می‌کنند.

 

اینفلوئنسر کیه؟

افرادی که فالوورهای زیادی در اینستاگرام جذب کرده‌اند، به این دلیل که فالوورهایشان آنها را قبول دارند و به نظرات آنها احترام می گذارند، به عنوان “اینفلوئنسر” شناخته می شوند.

خلاصه بگویم اصل کلمه influencer یعنی تاثیرگذاری.

پس اینفلوئنسرها کسانی هستند که روی مخاطبان خود تاثیر می‌گذارند. و چه کسی بهتر از این افراد برای تبلیغات در اینستاگرام؟

آنها ممکن است به دلیل سبک زندگی، شغل یا سرگرمی، لباس هایی که می پوشند یا داستان‌هایی که تعریف می کنند و موضوعات مختلف دیگر فالووران وفاداری پیدا کرده باشند.

زمینه فعالیت و تعداد اینفلوئنسرها گسترده و متنوع است، به این معنی که تقریباً هر برندی و پیج اینستاگرامی پتانسیل استفاده از اینفلوئنسر مارکتینگ اینستاگرام را برای صنعت و هدف مخاطبان خود دارد و می‌تواند تبلیغات اینفلوئنسری انجام دهد.

پس شما هم می‌توانید اینفلوئنسرهای مرتبط با زمینه فعالیت خود را پیدا کنید و شروع به تبلیغات بکنید.

البته به یاد داشته باشید که تبلیغات دادن و هزینه کردن راحت است اما نتیجه گرفتن چی؟

درست است که به شما می‌گویم ارزش تبلیغات را دست کم نگیرید و تبلیغات درست می‌تواند معجزه‌ای برای کسب و کارتان باشد. اما اگر با روش درست و اصولی انجام نشود هیچ‌ فایده ای ندارد و شما فقط پول خود را دور می‌ریزید.

پس دوست عزیز لطفا این‌ کار را نکن.  بدون آموزش و دانستن حروف الفبای تبلیغات سرمایه و زمان خودت و هدر نده.

پیشنهاد من‌ و میخوای، به جای صرف‌ کردن هزینه و زمان زیاد یه کوچولو رو خودت سرمایه گذاری کن و اول آموزش تبلیغات اینستاگرام را ببین.

و اینکه ظهور اینفلوئنسرهای اینستاگرام فرصت های بزرگی را برای کسب و کارهایی که به دنبال بازاریابی معتبر و معرفی کردن محصولات خود برای مخاطبان هدف هستند ایجاد کرد.

در روزهای اولیه، ممکن بود برای یک برند کافی باشد که یکی از محصولات خود را به عنوان هدیه به یک اینفلوئنسر بفرستد، در ازای آن که در مورد محصول در پروفایل خود پست بگذارد. اما این با رشد سریع فضا تغییر کرد، زیرا اینفلوئنسرها متوجه شدند که نه تنها می‌توانند محصولات رایگان به دست آورند، بلکه در واقع از برندها و پیج‌های اینستاگرامی می‌توانند هزینه دریافت ‌کنند.

همین جمله به ما می‌گوید که تاثیر تبلیغات اینفلوئنسری به میزان بالایی است و به صورت گسترده‌ای رشد کرده است.

 

چرا اینفلوئنسر مارکتینگ در اینستاگرام آن‌قدر محبوب و کابردیه؟

اینفلوئنسر مارکتینگ به برندها این امکان را می‌دهد تا به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنند، به گونه‌ای که احساس واقعی‌تر از تبلیغات قدیمی‌تر داشته باشند.

به جای اینکه کسب و کارها مستقیماً به مصرف کنندگان بفروشند، در حال ایجاد روابط با اینفلوئنسرانی هستند که می توانند برای آنها تبلیغ کنند و مشتریان آنان را افزایش دهند.

خوب چرا این کار و انجام می‌دهند؟

اینفلوئنسرهای اینستاگرام رابطه قوی و وفادارانه‌ای با فالوورهای خود دارند، زیرا بسیاری از جنبه های زندگی خود را با آنها به اشتراک می گذارند. این باعث می‌شود که احساس کنیم شخصاً آنها را می‌شناسیم، بنابراین وقتی یک اینفلوئنسر مورد علاقه ما چیزی را پیشنهاد می‌کند، پیشنهاد او را گوش می‌دهیم همانطوری که انگار دوستمان چیزی توصیه کرده‌است.

به عنوان مثال اگر یک اینفلوئنسر محبوب شما در موقع دویدن و یا ورزش کردن تبليغات وسایل ورزشی و یا کفش و کتونی بکند و آن را معرفی بکند.بیشتر تمایل دارید که نام پیج اینستاگرامی آن را به خاطر بسپارید، او را دنبال بکنید و از آن خرید بکنید.. هم ترغیب به ورزش می‌شوید هم خرید می‌کنید منطقی است، درست است؟

اینستاگرام با بیش از 2 میلیارد کاربر فعال به پلتفرم انتخابی برای اینفلوئنسر مارکتینگ تبدیل شده است.

حدود 50 میلیون از این مخاطبان ایرانی هستند.

50 میلیون نفر!

بازار و آمار گسترده آن را می‌توانید تصور کنید. پس بازار رقابت به شدت گسترده است و شما به راحتی میتوانید جایگاهتان را به دست بیاورید.

نتیجه می‌گیریم که از همین امروز شروع به تبلیغات کنید و برای آن هدف و استراتژی مشخص کنید.

کارشناسان با تجربه ما در آکادمی روشن می‌توانند شما را در این مسیر راهنمایی و همراهی کنند تا از موفقیت خود اطمینان حاصل کنید.

 

بررسی دسته‌بندی اینفلوئنسرها

اینفلوئنسرها از چند روش مختلف دسته بندی می‌شوند. بر اساس تعداد فالوور، زمینه تولید محتوا و میزان شناخته شدن و تاثیرگزاری که دارند.

اگر‌ بخواهیم اینفلوئنسرها بر اساس تعداد  فالوور تقسیم بندی کنیم به ۵ دسته کلی تقسیم می‌شوند:

 • مگا اینفلوئنسرها (بیش از یک میلیون فالوور)
 • ماکرو اینفلوئنسرها (بین 500 هزار تا یک میلیون فالوور)
 • مدیوم اینفلوئنسرها (بین 100 تا 500 هزار فالوور)
 • میکرو اینفلوئنسرها (بین 10 تا 100 هزار فالوور)
 • نانو اینفلوئنسرها (بین 1 الی 10 هزار فالوور)

حال هرکدام را به شما توضیح می‌دهم تا مناسب ترین نوع اینفلوئنسر را انتخاب کنید و با آکاهی کامل شروع به تبلیغات ایتفلوئنسری کنید.

 

نانو اینفلوئنسرها(K 1-10)

نانو اینفلوئنسرها تولیدکنندگان محتوا، بلاگرها و افرادی هستند که بین 1000 تا 10000 فالوور در اینستاگرام دارند. آنها گاهی اوقات محصولات را در پست‌ها یا استوری های خود تبلیغ می کنند. نانو اینفلوئنسرها اغلب با فالوورهای خود اعتماد زیادی ایجاد می کنند که منجر به نرخ تعامل بالا می شود.

“نانو اینفلوئنسرها تمایل به دریافت نرخ تعامل بالاتر دارند. بهترین اینفلوئنسرهای من افرادی بوده اند که واقعاً به محصول علاقه مند بوده و مشتاق به اشتراک گذاری آن با فالوورهای خود هستند.”

ریانون تیلور، بنیانگذار RT1home

از سال 2018، نانو اینفلوئنسرها در مقایسه با حساب‌های بزرگ‌تر، با نرخ تعامل حدود 5 درصد، در مقایسه با میانگین نرخ 2.2 درصد نسبت به آمار کلی اینفلوئنسرها، ارتباطات قوی‌تری با مخاطبان خود نشان داده‌اند.

جمله بالا نشان دهنده مفید و پر بازده بودن تبلیغات اینفلوئنسری در این دسته از اینفلوئنسرها است.

قیمت تبلیغات در اينستاگرام در نانو اینفلوئنسرها به نسبت بقیه اینفلوئنسرها به نسبت پایین است به علت تعداد فالووران پایینی که دارند.

ولی همانطور که ریانون تیلور گفت این دسته از اینفلوئنسرها به شدت مشتاق افزایش نرخ تعامل و افراد فالووران خود هستند و برای تبلیغات و محتوا زمان بیشتری می‌گذارند.

 

میکرو اینفلوئنسرها (K100-10)

میکرو اینفلوئنسرها کسانی هستند که بین 10000 تا 100000 دنبال کننده دارند.

این دسته از اینفلوئنسرها ۴۷ درصد جامعه کلی اینفلوئنسرها را تشکیل می‌دهند و بزرگترین دسته هستند.

تبلیغات آنها ممکن است از نانو اینفلوئنسرها کمی‌گران تر باشد.

اما همچنان مانند تمامی اینفلوئنسرهایی که برای مخاطب خود ارزش قائل هستند و هر نوع تبلیغاتی را نمی‌کنند برای محتوای خود و تبلیغات شما وقت می‌گذارند و تبلیغات آن‌ها اگر به درستی انجام شود بازدهی موثری دارد.

 

مدیوم اینفلوئنسرها (K 500–100)

اینفلوئنسرهای سطح متوسط معمولاً بین 100000 تا 500000 فالوور در اینستاگرام دارند. آنها بعد از میکرو اینفلوئنسرها دومین دسته بزرگ از اینفلوئنسرها را تشکیل می‌دهند، حدود (26٪) هستند. نرخ تعامل بالاتر و فالووران بیشتری دارند و شناخته‌شده تر هستند پس به نسبت قیمت آنها از دو دسته قبلی بالاتر است.

اگر بودجه مناسبی دارید و می‌خواهید اعتبار و اعتماد بیشتری دریافت کنید و مخاطبان هدف خود را افزایش دهید.

یعنی صرفا جذب فالوور نداشته باشید و به طور کلی مخاطب واقعی خود را که هم پیج اینستاگرامی شما را دنبال می‌کند و هم  باعث کسب درآمد شما می‌شود را پیدا کنید می‌تواند تبلیغات مناسبی باشد.

پس تبلیغاتی درست است که نرخ تبدیل کنندگی شما را بالا برود.

به صورت کلی تبلیغات اینفلوئنسری و تبلیغات بلاگری باعث کسب اعتبار و شناخته تر شدن برند شما می‌شود و تبلیغات مناسبی هستند.

 

ماکرو اینفلوئنسرها(K1-M500)

ماکرو اینفلوئنسرها نسب به سه دسته اول معروف تر هستند و تا یک میلیون فالوور دارند.

ایم نوع از اینفلوئنسرها معمولا در فضای مجازی معروف شده اند و مشهوریت قبلی نداشته اند.

می‌تواند وبلاگ نویس و یا کسانی باشند که تولید محتوای سرگرم کننده، آموزشی، جذاب و یا هر نوع تولید محتوایی که مناسب هدف مخاطبان خود هست می‌کنند.

 

مگا اینفلوئنسرها (M1+)

این دسته از‌ اینفلوئنسرها دارای بیش از یک میلیون فالوور هستند و معمولا معروف تر از یک فرد تاثیرگزار معمول هستند، جز اکانت‌های سطح بالا در دنیای بازاریابی رسانه های اجتماعی هستند.

مخاطبان مگا اینفلوئنسرها گسترده تر و دارای علایق مختلفی هستند و به صورت کلی تقسیم‌بندی می‌شوند.

این افراد بیشتر شامل سلبریتی ها و کسانی هستند که در فضای غیر از اینستاگرام مشهور شده اند مثل بازیگران، خواننده ها و کسانی که به صورت کلی سلبریتی شناخته می‌شوند.

البته کسانی هم هستند که مشهوریت خود را کامل در فضای مجازی به دست آورده‌اند.

این افراد بیشتر به عنوان سفیر یک برند فعالیت می‌کنند.

یعنی چه؟

چهره تبلیغاتی برندهای‌ معروف می‌شوند و از محصولات آنها استفاده می‌کنند و با گرفتن عکسهای تبلیغاتی، با استفاده از محبوبیت و مخاطبانی که دارند جذب مشتری می‌کنند.

مثلا کریستین رونالدو وقتی شامپوی سر کلیر را تبلیغ می‌کنند در واقع برای آن برند اعتبار و اعتماد  می‌آورد و تمام طرفدارانش می‌گویند وقتی کریستین از این شامپو استفاده کرده، یعنی عالی هست بریم بخریمش.

و تمامی موارد مشابه در برندهای خارجی و ایرانی، خود شما وقتی ببینید اینفلوئنسر و سلبریتی محبوبتان از محصول و یا خدماتی استفاده می‌کند این برداشت را می‌کنید که دیگر این محصول کارش بیسته  و باید ازش حتما استفاده کنم.

در نظر داشته باشید که  تعرفه تبلیغات در اینستاگرام در این نوع از اینفلوئنسرها بسیار گران است و شما باید در نظر داشته باشید که این نوع از تبلیغات اینفلوئنسری مناسب شما است؟

معمولا برندهای بزرگ و شناخته شده از این نوع تبلیغات استفاده می‌کنند و البته که کلی از این راه کسب در آمد می‌کنند.

 

نکاتی که باید هنگام تبلیغات اینفلوئنسری رعایت کنید

برای پیدا کردن اینفلوئنسر مناسب برای تبلیفات اینفلوئنسری نکاتی که میگم رعایت کنید تا بازدهی فوق‌العاده ای را تجربه کنید.

 • می‌توانید اینفلوئنسر مارکتینگ را امتحان کنید.
 • بدانید چرا می‌خواهید تبلیفات بدهید
 • مشخص کنید که آیا برای برند شما مناسب هستند
 • نرخ تعامل آنان را چک کنید
 • اهداف و استراتژی اولیه خود را در ذهنتان بسپارید و آن را جرا کنید

 

اینفلوئنسر مارکتینگ را امتحان کنید.

شما نیازی نیست برای پیدا کردن‌ اینفلوئنسر مناسب کسب و کارتان خودتان شخصا وارد عمل بشوید.

می‌توانید از پلتفرم‌های لازم و امکانات جدیدی که سایت ها پیج اینستاگرامی مربوطه ارائه می‌دهند استفاده کنید.

افراد مناسب با پیج شما در لیست‌هایی آماده شده است و شما با سرچ کردن و پیدا کردن از سایت ها، پیج های اینستاگرامی و یا هشتگهای مربوطه می‌توانید آ‌نها را پیدا کنید.

آکادمی روشن لیست کاملی از بهترین پیج‌های تبلیغاتی اینستاگرام را با استفاده از سابقه و تجربه لازم در سالیان دارا است  که بهترین بازدهی را دارند و مقرون به صرفه هستند .

با ما تماس برقرار کنید و پیچ اینستاگرامی خود را به ما بسپارید. به شما لیستی از بهترین افراد مناسب پیج و بودجه شما را معرفی می‌کنیم و روند تبلیغات شما را زیر نظر می‌گیریم تا بهترین در صنف خود بشوید.

البته پیدا کردن اینفلوئنسر مربوطه تنها کار لازم نیست.‌شما باید هوشمندانه رفتار کنید.

محتوای اینفلوئنسر را چک‌کنید.  قبل از تبلیفات نرخ تعامل (engagement rate) را از آنها بخواهید.

بیاید به شما توضیح بدهم؟

تعداد لایک، تعداد ویو استوری، میزان استیکر تپ و بازخورد تبلیغات پیشین را می‌توانید از آنها به صورت کاملا حرفه ای ای محترمانه درخواست کنید و چک بکنید.

و این‌ نکته را در ذهنتون داشته باشید که با زیر نظر گرفتن پیج آنها متوجه میزان تعامل و ارزشی که برای فالوور های خود می‌شوند، می‌شوید.

هرچه یک دارنده‌ی پیج به صورت کلی برای مخاطبانش بیشتر اررش قائل بشود، مخاطبانش نیز حرف او را قبول دارند و هر تبلیغ یا توصیه ای که او می‌کنند را بیشتر دنبال می‌کنند.

پس اگر همچین اینفلوئنسری تبليغات شما را انجام بدهید بازخورد بیشتری می‌گیرید تا کسی که هر تبلیغی را انجام می‌دهید و هیچ ارزشی برای فالووران خود قائل نیست؟ خودتان تصمیم گیری کنید.

 

پیشنهاد ویژه!

خوب حال نقش خودمان را برای شما بگوییم ؟

ما همان پلتفرم لازم برای پیدا کردن اینفلوئنسر شما و همراهی کردنتان در مسیر جذاب تبلیغات هستیم.

‌ما به عنوان مشاور اینستاگرام شما تمامی مواردی که لازم‌ است شما در تبلیغاتتان رعایت کنید مانند آماده کردن پیج قبل از تبلیغ، محتوا و بنر تبلیغاتی شما  را به شما می‌گوییم.

.در نظر داشته باشید که تبلیغات دانش و آگاهی لازم را می خواهد و ما در آکادمی از هدر رفتن سرمایه و زمان شما جلوگیری میکنیم و به شما این قول را می‌دهیم که با پایین ترین قیمت و در سریعترین زمان ممکن به هدف خود برسید.

کارشناسان ما زیر نظر میلاد روشن، شماره یک تبلیغات اینستاگرام شما مخاطب عزیز را راهنمایی می‌کنند تا به اهداف و درآمد بالای خود برسید.

 

بدانید چرا می‌خواهید تبلیفات بدهید

نیل والر، یکی از بنیانگذاران آژانس اینفلوئنسر مارکتینگ Whalar می‌گوید: «ابتدا یک قدم به عقب بردارید و بپرسید: «چرا می‌خواهید با اینفلوئنسرها کار کنید؟» «از آنجایی که خروجی‌ای که می‌توانید از کار با اینفلوئنسرها به دست آورید، نتایج متفاوتی است، بنابراین دیدی که از طریق آن می‌خواهید آنها را بررسی کنید، می‌تواند بر اساس اهداف تجاری شما متفاوت باشد.»

نیل سه مزیت اصلی کار با اینفلوئنسرها را بیان کرد که هر کدام یک هدف مستقل بزرگ هستند:

هرکدام‌از این سه مزیت به روش خودمانی و خلاصه بهتون میگم تا کاملا متوجه بشید.

 1. از دانش آنها در مورد یک پلتفرم و آنچه برای ایجاد محتوا برای آن پلتفرم کار می کند، استفاده کنید.

به زبان ساده‌تر یعنی آن‌ که از تجارب آنها برای تبلیفات اینفلوئنسری و تولید محتوای مناسب برای تبلیفات استفاده بکنید.

اکثر اینفوئنسرها دارای سابقه در تبلیغات گسترده اینستاگرام و کمپین تبلیغاتی اینستاگرام هستند و شما می‌توانید برای تبلیغات خود از آن‌ها راهنمایی بگیرید.

2.به مخاطبان خود دسترسی داشته باشند.

3.با آنها به عنوان مصرف کننده کار کنید تا بازخورد و دیدگاه آنها را در مورد محصول خود دریافت کنید.

یعنی آنکه محصولاتتان برایشان بفرستید و از آن‌ها بخواهید که کاملا مانند یک مصرف کننده نظر خودشان را بدهند و از آن‌ها استفاده بکنند.

هنگامی که نظر صادقانه و استفاده از محصولات شما را ببینند فالووران آنها حس واقعی بودن را می‌گیرند و بازخورد فوق‌العاده می‌گیرید .

نیل همچنین می‌گوید: «شما می‌توانید به هر سه مورد دست یابید، اما قبل از اینکه بتوانید فرآیند بررسی را شروع کنید، باید بدانید که اهداف اصلی شما چیست.»

مورد فرآیند بررسی، نهایتا به دو سؤال کلیدی خلاصه می‌شود: آیا این شخص با برند شما مطابقت دارد و آیا نرخ تعامل بالایی دارد؟

حال که متوجه سخنان نیل شدید و اهمیت موضوع را درک‌ کردید، برویم‌‌ و به  این دو سوال جواب بدهیم.

 

مشخص کنید که اینفلونسر برای برند شما مناسب هست

قبل از اینکه شروع به بررسی‌های معمول مانند تعداد فالوورها یا سطح تعامل کنید.

ابتدا مهم است که ليستی از اینفلوئنسرهایی تهیه کنید که فکر می‌کنید واقعاً مناسب محصولات و برند شما هستند.

چرا این قدر روی این موضوع تاکید می‌کنم؟

شما‌ نيازمند درک قوی از برند خود و یا خدمتتان باید باشید تا با بهترین ارائه ممکن در تبليغات، بتوانید در زمینه مربوطه آن را شرح بدهید و مناسب ترین توضیح را داشته باشید تا بازخورد خوبی دریافت کنید.

برای مثال شما به یک اینفلوئنسر مد و فشن تبليغات لوازم آرایشی بدهید.

باید چک‌ کنید و ببینید که آیا اینفلوئنسر می‌تواند از محصولات شما به طرز صحیحی استفاده بکند و ارائه خوبی بدهد؟ فالوورانش به این تبليغ واکنش خوبی می‌دهند و نرخ تبادل کنندگی چه میزان می‌تواند باشد؟

اگر این موارد رعایت نشود چه فایده ای است که این‌ کار را انجام دهیم؟

و برعکس اگر بتواند و ما به طرز صحیحی بتوانیم این ایده را اجرا کنیم می‌توانید بازخورد باورنکردنی داشته باشید.

حتما باید درک صحیحی هم از اینفلوئنسر انتخابی و زمینه تولید محتوایی  آن و مناسب و مربوط بودن آن با پیج اینستاگرامی خود باشید.

تبلیغات اینفوئنسری نیازمند دانش تخصصی و سابفه لازم در تبلیغات است.

 

نرخ تعامل آنان را چک کنید

هنگامی که اینفلوئنسری را پیدا کردید که به نظر می رسد برای برند شما مناسب است، باید توجه کنید که مخاطبان او واقعا فعال و دنبال کننده اینفلوئنسر خود هستند.

همه چیز به نرخ تعامل خلاصه می شود.

در حالی که آکادمی مثل ما می‌توانند به شما کمک کنند تا تعیین کنید که آیا یک اینفلوئنسر تعاملی را که انتظار دارید در پست‌های خود دارد یا خیر، شما خود نیز می‌توانید بر اساس اطلاعات ک محتواهایی که در پروفایل‌های اینستاگرامشان دارند نیز تقریبا متوجه این موضوع بشوید.

زمانی که نرخ تعامل بین 2 تا 3 درصد یا بالاتر باشد، نشان دهنده تعامل مناسب و خوبی است.

افرادی نیز هستند که ممکن است مخاطبان کمتری داشته باشند با 8، 9، 10 درصد نرخ تعامل، آنها دیگر کارشان خیلی درست است و به شدت به فالوورهای خود نزدیک هستند.

اینستاگرام فقط تعداد لایک نیست، شما باید  به نظرات پست‌های  تأثیرگذار نیز نگاهی بیندازید تا محتوای نظرات را متوجه بشوید و ببینید که در کل مثبت است یا منفی .

اگر نظرات واقعی به نظر می رسند و نه فقط استیکر یا کلمات باشند ، این نشانه خوبی است.

 

اهداف و استراتژی اولیه خود را در ذهنتان بسپارید و آن را جرا کنید

همانطور که در حال کار بر روی فرآیند بررسی اینفلوئنسرها هستید، مهم است که سه نتیجه کلیدی را که می توانید از این همکاری ها به دست آورید در ذهن داشته باشید: محتوایی که مربوط و نزدیک به موضوع‌ شما است، دسترسی به مخاطبان جدید و فعال، و بازخورد گرفتن از مشتریان  .

هر کدام که اولویت اصلی شما باشد‌ می‌تواند نتیجه نهایی باشد که امیدوارید از تبلیفات به دست آورید، و به یاد داشته باشید که در پایان روز، استراتژی های بازاریابی شما باید به کار و نتیجه ای  منجر شود که به آن افتخار می کنید.

اطمینان از این که با اینفلوئنسرهایی کار می کنید که با برند شما همسو هستند و برای شما می‌توانند مخاطبان فعال و مشتریانی که برای شما منجر به درآمد شوند را جذب کنند و همچنین کار کردن با اینفلوئنسرهایی که تعامل قوی با فالوور ها  دارند، تنها دو راه برای اطمینان از تبلیغات موثر است.

ما با داشتن سابقه و تخصص کافی در زمینه تبلیغات شما را در امن ترین مسیر همراهی می‌کنیم و پیچ اینستاگرامیتان را تبدیل به بهترین و پر درآمدترین نسبت به رقبایتان می‌کنیم.

 

هزینه تبلیغات اینفلوئنسری چه مقدار است؟

هزینه تبلیغات اینفلوئنسری می‌تواند از ۱۰۰ هزارتومان تا چند ده ميليون تومان باشد .

و بسته به میزان فالوور، نرخ تعامل، زمینه‌ای که در آن تولید محتوا می‌کنند و موارد دیگر باشد.

دسته بندی اینفلوئنسرها  را بر اساس میزان فالوور در ابتدای مطلب برای شما بیان کردیم.

در  کل هزینه تبلیغات اینفلوئنسری و تبلیغات بلاگری به نسبت انواع دیگر تبلیغات در اينستاگرام  بالاتر است.

و شما باید بودجه خود را چک کنید و ببینید در چه مرحله‌ای از رشد پیج و تبلیغات اینستاگرام هستید.

و آیا برای شما می ارزد این نوع از تبلیغات را انجام بدهید.

پیشنهاد ما این است که اگر در ابتدای کسب و کارتان هستید و میزان فالوور پیج شما کم است ابتدا انواع دیگر تبلیغات را امتحان کنید و یا تبلیغات خود را به اینفلوئنسرهای کوچک‌تر با هزینه تبلیغات اینستاگرام کم تر بسپارید.

 

خلاصه مطلب!

همانطور که خواندید، اینفلوئنسرهای اینستاگرام می توانند تاثیر زیادی بر تبلیفات شما داشته باشند.

آنها اعتماد مخاطبان فعال خود را دارند، می توانند محتوای زیبایی برای برند شما ایجاد کنند.

و به شکل معتبری شما را به سوی شناخته‌تر شدن می‌برند که با تبلیغات سنتی حتی نمی توانید به آن نزدیک بشوید.

در این مطلب سعی کردم تمام ابهاماتی که در تبلیفات اینفلوئنسری هست را برای شما رفع کنم و نکاتی را به شما آموزش دهم تا با ذهنی بازتر تبلیفات اینفلوئنسری خود را شروع کنید.

به زودی ارزش کار با اینفلوئنسرهای اینستاگرام را از نزدیک خواهید دید.

در نهایت تخصص ما رساندن شما به اهدافتان و درآمد بالاتر هست.

ارزش تبليغات را دست کم نگیرید و با روش اصولی و صحیح تبلیغات خود را شروع کنید.

از همین امروز لطفا شروع کنید تا بتوانید از رقبایتان که هنوز این مطلب را نخواندید و ارزش تبلیغات را متوجه نشدند جلو بیفتید.

و باز هم‌می‌گویم برای زمان و هزینه خود ارزش قائل بشوید صرفا دادن تبليغات کافی نیست. شما با آموزش تبليغات در اینستاگرام و یا دریافت مشاوره تبلیغات اینستاگرام و همچنین استفاده از بخش مشاوره اینستاگرام ما می‌توانید در سریعترین و کم‌هزینه ترین راه به معجزه تبلیغات پی ببرید.

فهرست مطالب

با دوستانتان به اشتراک بگذارید
خبرنامه آکادمی کسب و کار اینترنتی روشن

با عضویت در خبرنامه روشن، هر هفته یک ایمیل مفید در زمینه آموزش فروش اینترنتی دریافت کنید

دیدگاه

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
در صورتی که تمایل دارید ما با شما تماس بگیریم، اطلاعاتتان را از طریق فرم برای ما ارسال کنید.
درخواست تماس
لطفا اطلاعات تماس خورد را وارد نمایید تا برای هماهنگی مشاوره با شما تماس بگیریم
طراحی سایت
آژانس دیجیتال مارکتینگ روشن
با ما تماس بگیرید

شماره تماس

ورود به سایت